Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett C


ruddee

Recommended Posts

Te figyelj, ha C-ből ennyiért nagyságrendileg ekkora teljesítményt kihozol + ilyen állapotra javítod fel az autót én mindig megtapsollak ha látlak :) :D <_< :icon13:

Az állapota annak a kéknek is kb ilyen volt. Nem azzal van a baj. Az alkatrész ellátásra céloztam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem értem miért kell mindig gyári motorban gondolkozni :D

Egy gyárilag kisebb ráadásul nagyobb eséllyel van megkímélve :icon13:

Nem gondolkozom gyári motorban, viszont állítólag ha gyárilag sor hatost veszek abba nagyobb esélyel és könnyebben lehet egy nagyobb sor hatost szerelni mint a sor4be. Viszont a legkisebb sor hatos már 100KW körüli. Ami ugye már jövőre egyel nagyobb biztosítási kategória. :)

Ja és ne offoljatok már. <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.: van egy Kadett C-m és szeretném fel újítani illetve motort szeretnék benne cserélni, egy Opel record 2,2es motorom van amit bele tennék.kérdésem az lenne hogy motortartó bakok ilyesmik menyire egyeznek?olvastam már hogy a kardán alagutat meg kell nagyobítani.illetve féltengelyek menyire birják? vagy a record difijét kéne bele fabrikálni inkábB?választ elörre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.: van egy Kadett C-m és szeretném fel újítani illetve motort szeretnék benne cserélni, egy Opel record 2,2es motorom van amit bele tennék.kérdésem az lenne hogy motortartó bakok ilyesmik menyire egyeznek?olvastam már hogy a kardán alagutat meg kell nagyobítani.illetve féltengelyek menyire birják? vagy a record difijét kéne bele fabrikálni inkábB?választ elörre is köszönöm

szia,

a 2.2 moci elvileg nagyobb átalakítás nélkül belemegy, ha veszel hozzá cih getrag 240es váltót akkor az alagút átalakítást is megúszod, csak a jobb oldalát kell kicsit kintebb ütni.... kivéve ha antomata váltos mert abba a manta válto is belemegy. motortartók is jók szerintem bár azt nem nagy dolog csinálni...

a difi az kérdés, mert a kis hidas nem fogja bírni, nagy hidat találni nehéz, az se speres.. manta B speres hidat szokat alá rakni csak az meg 9cm vel szélesebb.... de az is ritka darab és költséges...

kardánt nem tdom pontosan de szerintem kell csináltatnod hozzá

Link to comment
Megosztás:

szia,

a 2.2 moci elvileg nagyobb átalakítás nélkül belemegy, ha veszel hozzá cih getrag 240es váltót akkor az alagút átalakítást is megúszod, csak a jobb oldalát kell kicsit kintebb ütni.... kivéve ha antomata váltos mert abba a manta válto is belemegy. motortartók is jók szerintem bár azt nem nagy dolog csinálni...

a difi az kérdés, mert a kis hidas nem fogja bírni, nagy hidat találni nehéz, az se speres.. manta B speres hidat szokat alá rakni csak az meg 9cm vel szélesebb.... de az is ritka darab és költséges...

kardánt nem tdom pontosan de szerintem kell csináltatnod hozzá

Köszönöm a segitséget amugy egy E rekord áll rendelkezésre difivel váltóval kardán,stb szóval valamit csak csak össze tudunk ebböl hozni,kérdés menyivel nagyobb az E rekord difi.még egyszer köszönöm a választ!

Link to comment
Megosztás:

igen, csak az a baj, hogy sokan tudják h kb 80-ért vette és semmit nem csinált vele....

Én nem tudtam, de szerencsére nem is akarom megvenni :o

Amúgy meg szerintem elég nehéz mostmár coupe-t találni bármilyen állapotban is 80-ért és ezzel ő is tisztában lehet, de én is sokallom egyébként. Legalábbis nekem nem ér ennyit. Ha ennyit érne, akkor pl. egy XE-re épített Corsát is el lehetne adni annyiért, mint amennyibe van az építése.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.