Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • 4 weeks later...

IMG_0003.JPG

Elmaradtam a leírással de most pótolom.

Szóval karácsony előtt kicsit jóténykodott is a csapatunk.

Vittünk kb: 50-70 ezer forint érő ajándékot a megyei kórház gyermekosztályára.

Ebben volt: egyéni felajánlás, komoly gyüjtőmunka, dekoros tevékenység, stb.

Jelentős segítséget kaptunk: Udi, Joe, és Tomi cartársaktól, valamint meg kell említenem Dénes, és Edit nevét is. Köszönet még azoknak is, akik fizettek szekciópénzt, és ezzel is hozzájárultak az ajándékok vásárlásához.

Amit vittünk: képeket a falra dekorációként, DVD lejátszót, és lemezeket, illetve egy nagy rakás játékot.

Az eseményről csináltunk néhány fotót is, a fenti kis képre kattintva elérhetőek.

Jó egy ilyen, mindenre nyitott csapathoz tartozni!!!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

A tegnapi évnyitóról egy pár szót, a lényeget kiemelve.

Elindult egyfajta változás a klub felépítésével, vezetésével kapcsolatosan, ennek első lépéseként Kecskemétről is kellene 3-4 embert javasolni. Az ő feladatuk lenne, hogy a fontosabb megbeszéléseken, és döntésekben képviseljék a Kecskeméti Opel Klubot.

Nem szeretnék senkit sem befolyásolni, de az elmúlt időszak történései alapján, én Tomit javasolnám az egyik delegáltnak.

Erről lesz majd külön topic is, de gondolom nem baj, ha már most elkezdünk gondolkodni a dolgon.

Link to comment
Megosztás:

Nincs jogosultságod ehhez a szolgáltatáshoz, nem érheted el pedig eskuszom el akartam olvasni :rolleyes:
Ez szívás.

Pedig az van kiírva a témához, hogy regisztráció szükséges, én azt gondoltam, hogy akkor mindannyian el tudjátok olvasni.

A félreértések elkerülése végett, tisztáznék pár dolgot. Az évadnyitón felmerült még egy kérdés, ami eddig itt nem került elő.

Tehát, a felvázolt új felépítéshez, javasolni kell a 3 régióból (Bp, Kecskemét, Debrecen) 1-1 elnököt, ezen felül régiónként minimum 2-2 vezetőségi tagot. Ez összesen legalább 9 ember. A Hemi vállalná a marketing ügyintézést, jómagam pedig a gazdasági vezető szerepét. Ez már legalább 11 ember, tehát a törvényben előírt minimum 10 tag teljesül. Ezután összehívunk egy közgyűlést, ahol a tagság megszavazza az új alapszabályt, vezetőséget. Sikeres szavazás után az egészet beadjuk a bíróságra, ami elviekben 30 napon belül bírósági végzéssel fogadja el az új alapszabályt. Ezek után az új vezetőség kijelöl egy váltónapot, amitől kezdődően az új belépőkre, illetve a tagságit hosszabítókra az új alapszabály szerinti árak érvényesek. Erre a váltónapra azért van szükség, mert nem naptári évre, 365 napra érvényes tagságink van.

Mindent egybevetve:

- jelölések kb: 30 nap

- közgyűlés: június 10-15 körül

- bírósági végzés július vége (persze ha nem szól közbe a bíróságok nyári szabadsága)

- fordulónap: szeptember-október

Addig pedig a régi díjazás marad érvényben. Mellesleg ez is csak képzelt forgatókönyv, arra az esetre, ha minden gördülékenyen megy. Ha valahol hiba csúszik a számításba, az új rendszer bevezetése átcsúszhat 2008-ra is.

Remélem így már ok.

Link to comment
Megosztás:

Ezek szerint már csak egy embert kell jelölni.

Azért hagyjuk meg mindenkinek a lehetőséget a szavazásra.

És továbbra is 3 embert kell jelölni.

De ha az jobban tetszik akkor megbeszélhetjük ezt valamelyik pénteken is. Ez esetben persze nem az utcán kellene találkozni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.