Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

Úgy beszéltük a klubos évzárón, hogy idén is adunk valamit a kórház gyermekosztályának.

Falikép van megint jónéhány, viszont több ötlet jöhetne még ezen kívül.

A szekciónak van egy kis pénze, mert jól sikerült gazdálkodni. De mindet nem szeretnénk, csak erre a célra elkölteni. Ha tudtok olyanokról akik szívesen adnának a gyerkőcöknek, akkor megszervezzük az ajándékok átvételelét. De ha anyagi oldalról jön támogatás az elől sem zárkózunk el, majd veszünk valamit belőle.

Én a jövő héten beszélek a kórházi kapcsolattal, és megnézzük, hogy milyen igényeik vannak, amiket esetleg mi is meg tudunk valósítani.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

A szekciónak van egy kis pénze, mert jól sikerült gazdálkodni.

Mert nem költöttük el :(

Én a jövő héten beszélek a kórházi kapcsolattal, és megnézzük, hogy milyen igényeik vannak, amiket esetleg mi is meg tudunk valósítani.

ez a legjobb, mondják meg mi kell.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

A mai vezetőségi ülésen többek között az a gondolat is megfogalmazódott, hogy a tavasszal kivonásra kerülő 1-2 Ft-osokat összegyűjtjük. Klubszinten ez is jelent valamekkora összeget, és az év során majd valamilyen nemes célra felhasználjuk. Kecskeméten a gyűjtőhely a Sztár Reklám Bt. telephelyén lesz, a Jókai utcán.

Link to comment
Megosztás:

Először KOMA szinten gyűjtünk. aztán meglátjuk mennyi pénz lesz és döntünk.

De amíg nincs pénz addig csak elv.

Most nem az a kérdés, hogy milyen szinten gyűjtünk, hanem, hogy kinek! ;)

A MOTE-t támogatom úgy, hogy befizettem a tagdíjat... meg általában az adónk 1 %-ával... :(

Én inkább akkor a szekciónak gyűjteném a lét... valszeg többre mennénk vele :)

Sztem...

Link to comment
Megosztás:

Most nem az a kérdés, hogy milyen szinten gyűjtünk, hanem, hogy kinek! ;)

A MOTE-t támogatom úgy, hogy befizettem a tagdíjat... meg általában az adónk 1 %-ával... :(

Én inkább akkor a szekciónak gyűjteném a lét... valszeg többre mennénk vele :(

Sztem...

Ne kavard a lityót,az az én reszortom! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.