Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Itt nőttél?? Ja az ovival szembe...

Akkor most 6 fő bizti jön 5. -én?? :)

Az előbb már Joee -nek ment az oldal! :D

Igen megy. Szep a verda. Hany pacis? Enyem is diesel de meg f astra es sajna csak 1.7TD. Ilyesmi a kovetkezo auto amit szeretnek, csak lehet benzinesbe. Vagy kitudja :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez csak a 82 lovas...de nem rossz, most ismerkedünk, nem rég vettem. Kicsit furcsa a benzines F Astra után..:) Másik topikban írtam már, olyan urasan kell vezetni ui. 1340 kiló! ...és ezt érezni is minden lassításnál, és gyorsításnál, pedig 4 tárcsafék van rajta.

Az öreg Asconája asszem drapp, és nem elufelnis!

Link to comment
Megosztás:

Heh...Köfi!! Ha rajtam múlik az lesz, bár az még attól is függ sikerül -e megszeretnem a dízelt! Abból is a 2000 -es jó ám, ahogy az Opel hírlevélből kivettem. Németeknél két értékadó tesztmagazin is a az év legjobb dízelének kiáltotta ki!! (megelőzte a VW és Ford dízeleket is!)

Link to comment
Megosztás:

Heh...Köfi!! Ha rajtam múlik az lesz, bár az még attól is függ sikerül -e megszeretnem a dízelt! Abból is a 2000 -es jó ám, ahogy az Opel hírlevélből kivettem. Németeknél két értékadó tesztmagazin is a az év legjobb dízelének kiáltotta ki!! (megelőzte a VW és Ford dízeleket is!)

Ford 1.8-as dízelét előttünk fikázta a keresledő, ebből gondolva a többi sem lehet akkora durranás, legalábbia régiekből.

Link to comment
Megosztás:

berlina neked van a neten pár képed a járgányról?? Hány éves ? Kell már kéccsókolommal köszönni?? :)

szia,

nem még nincs fönt képem, nem tok főtőteni (GPRS-m van), vagy nem sikerül.

Nem-nem kézcsók még nincs, csak nosztalgia, viszont:

1978/09/15 péntek AutoJacob Gmbh Rüsselsheim, Trebur-ban szervizelték 1992-ig, Bochum-i gyártás, 20S, drágaszágom.

:D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nna ha eljössz 5. -én a talira, csinálunk róla, és feltesszük neked ha van rá igényed! :) 78 -ban gyártották? Akkor 27 éves hiszen...akkor viszont jár neki a kezéccsókolom naccsád! :D

Nemúgy!

25-ikben lehet nosztalgia,

30 betöltött naptári! -tehát nem 30*365- lehet plakettes,

ha megéri és átmegy a vizsgán,

addig nem jár, nem is járhat, a veterán az, az, az már valami, tisztelet csak a tisztelendőnek, bizony.

Zoli

Link to comment
Megosztás:

gepard

jó az érdeklődési kör leírásod, ezt most frissítetted?? :)

off

Már régóta fenn van, csak eddig nem jött össze, most úgy látszik alakul

ja és már kérdezni akartam, hogy neked GSI-d van, vagy csak kopoltyúkat kapott a kicsike?? bár bézs GSI-t még nem láttam....

on

1.4 16 v a kiömlő csak optika

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Elnök Úr!

Én igazán nem szeretnék egy ilyen fórumban nyílt leveleket fogalmazni, "kívülről" beleszólni dolgokba meg aztán főleg nem, ennél sokkal több tisztelet szorult belém. Másrészt viszont azt gondolom mégis kell ITT róla beszélni, mert hiszen ez mindenkit érint aki MOTE tag, vagy leendő tag, de még azokat is akik nem lesznek tagok sose, csak esetleg szeretnek itt "beszélgetni". Hát ezért veszem a bátorságot és ide írok, nem pedig e-mail címére.

Idézek a MOTE honlapjáról! "2 éves tapasztalat után be kell ismernünk, nem sikerült normális szekció megoldást találni a MOTE vezetőségének. Sem a típus, sem a területi szekciózás nem hozta meg a várt eredményt, a nagyobb összetartást."

Ezen az oldalon szó esik arról is, hogy már öten is létrehozhatnak szekciót ha akarnak... Hány éves is a MOTE? Rohanunk valahova ,hogy mindjárt szekciókat csinálunk??

Aztán jönnek a különböző -al és -fő bizottságok meg egyébb tisztségek?

Én világéletemben közösségi ember voltam, hivatásos katonaként nem is lehetett ezt a dolgot kikerülni. Az elmult pár napban kétszer olvastam a fórumon olyan "megjegyzést" ami a tagságival nem rendelkezők figyelmét hívta föl arra, hogy tagsági nélkül nincs jogunk ehhez, vagy éppen ahhoz.

Egy kicsit kezdem magam úgy érezni, mintha autóvásárlásnál ki akarnák velem először fizettetni a kocsi árát, és csak utánna engednének beleülni, kipróbálni, sőt...megnézni is.

Kérdezem: Miért kell az "idetévedőket" elijeszteni ezzel?? Mert én bizony kellemetlenül érzem magam ettől.

Azt nem lehet, hogy kapunk némi időt az ismerkedéshez, tapasztalatszerzéshez? Aztán ha lendületet kapunk hát belépünk...

Alulról ez a szervezet sem épülhet? Mondjuk összejárunk helyi szinten...tagsági nélkül is.....fórumozunk, "szervezzük magunkat".....és ha működik a dolog akkor szerintem nagy sorbanállás lesz a tagdíjfizetésnél is!

Kutyásként volt szerencsém látni miként szakadt darabokra mi kis országunkban a kutyás társadalom.... Persze ott sok más gond is közrejátszott, de ott is jellemző volt a felülről való állandó szervezés, szabályozás, szabálygyártás.

Amikor Gepárd kollégám felvetése kapcsán belelendültem, hogy szervezzünk, eszembe sem jutott a MOTE tagdíj fizetési kényszer, meg belépés....most viszont egy kicsit a kedvem ment el... Szeretnék én jó társaságot, meg jó klubéletet! Megengedi ezt nekünk? Esetleg támogat is?

Előre is megköszönöm megértését, remélem ez a "levél" nagy terjedelme ellenére átmegy a moderálási rostán, és mindannyiunk hasznára lehet!

Köszönettel, egy leendő MOTE tag!!

Tisztelt Hagalex Úr / Kolléga, vagy munkatárs /

Szerintem nagyon félreértelmeztük egymást.....

Én 20 éves BM múlt után tudom, hogy mi az a szétesés/ kutyás dolgot meg nagyon a szívemre veszem / és a fentről történő irányítást is ismerem!!!!

Na ezen hibát még véletlenül sem szeretném elkövetni !!!

Ismerem a felsőbb utasításokat és annak végrehajtásait is.

Először is elnézést kérek azért, hogy későn válaszolok hozzászólására, szeretném megköszönni a nyíltságát.

Örömömre szolgált, hogy ilyen nyíltan kifejtette véleményét, ha Privát Üzenetként küldte volna el, akkor is megosztottam volna a klubtagokkal......

Nem tudom mióta olvassa honlapunkat ????

Voltak gondok problémák, amelyen túljutottunk a hozzászólások segítségével.

Gondolok a forumot érintő, korábbi korlátozásokra, amelyet feloldottunk azért, hogy azok is hozzáférjenek, akik nem klubtagok !!!

Mi nem rohanunk sehova, mi már túlléptünk azon, hogy klubtagokat beszervezzünk, mi nagyon jól érezzük magunkat így is, örülünk, hogy sokan kezdik ugyanígy átérezni a klubtagság előnyeit.

Az újonnan jövő kezdeményezésektől viszont nem zárkózunk el, sőt szívesen látjuk!!!!

Visszatérve a fórumon olvasott két megjegyzéséhez, mi nem akarunk úgy eladni autót / Klubot /, hogy a leendő tulaj ne próbálná ki.

Mi nem is szeretnénk eladni a klubot, mi azért csináljuk mert örömöt lelünk benne, és összeállt egy olyan társaság, amelyben mindenki összetart és jól érzi magát.

Összefoglalva:

Én arra céloztam, bármilyen szekciót támogatunk klubon belül, de a klubnak valamiből működnie kell, ezt a honlapot fenn kell tartani, találkozókat meg kell rendezni, és ez a mai világban köszönömre nem megy.

Vezetőség arra törekszik, hogy ennél jóval több legyen.

Szeretnénk minél színvonalasabb találkozókat rendezni, de ez szponzor nélkül nehezen megy, így egyelőre saját magunknak kell hagyatkoznunk. Célkitűzésem, hogy a klub elérjen - minimum - egy olyan szintre, hogy hasonlóan színvonalas rendezvényeket tudjuk szervezni, mint egy „Amerikai Autó Fesztivál”. Én és a mostani vezetőség mindent el fog követni azért, hogy a klubtagok jól érezzék magukat és minden pillanatban tapasztalják, hogy egy nagy, közös családba tartoznak.

Úgy látom, hogy jó irányba haladunk, köszönhető a klubtagok és a leendő klubtagok építő jellegű hozzászólásainak....

Itt megragadnám az alkalmat és szeretném megköszönni a téma kapcsán megszólalók véleményét. Elolvasva őket, úgy látom, hogy a klub szellemét erősítették hozzászólásaikkal. Úgy néz ki, hogy kezdünk egy hullámhosszon gondolkodni.

Én ezennel a vitát lezártnak tekintem, ezen a helyen, mivel ez a topik nem erről szól.......

Más topikban szívesen állok rendelkezésére Bárkinek!!!!

A szekció létrehozásához sok sikert kívánunk, azt kívánom élvezze mindenki!!!!

Nyomjátok a gázt csak ésszel !!!!!

Segítség kell szóljatok, megyünk segítünk !!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.