Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Mivel elég furi hangok jönnek ki mostanság a vezérlés környékéről, mondom éépen itt az ideje, hogy bevásároljak hozzá, és határtalanul gyorsan ki legyenek cserélve a vezérlés alkatrészei.Telefonáltam az Izsáki úti Opelalkatrész bolta, hogy mit, és hogyért adnának.Mivel 16V-s vagyok, ugye nem számoltam ocsóságokkal, de a vezérléses egységcsomagot megkaptam 25e.-ért, a vízpumpát pedig 9e.Xszáz forintért.A srác oszott-szorzott, aztán kijött az egészre egy 30550ft-os végösszeg.Nagyon hálás voltam, mert kaptam a két szép szememért 10% kedvezményt.Pénteken pedig csere.

Valamint megemlítette, hogy a Csáktornyai utcán, van egy alkatrészbolt, ahol ha jól emlékszem ENZO ütetőrugókat lehet venni Astrához 25e.-ért, és 30mm-t ültet.

Gondoltam leírom a tapasztalatokat, és a kapott infót.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kaptam meg a MOTE kártyámat. Ti már használtátok kedvezményre? Warwolf, te is erre kaptál 10%-ot? Ja, köszi, hogy felajánlottad a kalauzolási segítséget, de igazán nem akarok kellemetlenséget okozni. Szerintem menni fog, max. ha eltévedek, rádcsörgök! :)

Még egy kérdés: szerintetek mennyibe kerül Corsához hátsó sárhányó ? Már csak egy fül fogja..... vagy ragassszam fel pill ragasztóval?? :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kaptam meg a MOTE kártyámat. Ti már használtátok kedvezményre? Warwolf, te is erre kaptál 10%-ot?

Amikor én kérdeztem a Karcsit akkor azt mondta, hogy ha nagyobb értékben vásárol nála valaki, vagy ha sűrűn jár oda akkor kap kb ennyi kedvezményt, mindenféle tagsági nélkül is.

Amúgy meg alapból olcsóbb nála minden, mint a márkakereskedőnél.

Link to comment
Megosztás:

Én említettem neki ezt a klubbos dolgot, meg kedvezményt, meg ilyeneket, és hajlott rá, de ki kellene harcolni a legalább 15%-os kedvezényt, és akkor felkerülhetne a kecskeméti szakasz weboldalára.

Mert ugye pl. a Csergőnél is 15% a kedvezménye a klubtagoknak!

Meg ilyenek.

Link to comment
Megosztás:

[Nagyon hálás voltam, mert kaptam a két szép szememért 10% kedvezményt.Pénteken pedig csere.

Gondoltam leírom a tapasztalatokat, és a kapott infót.

helo,

ezeket elég jó, ha leírod, köszi.

Mivel elég furi hangok jönnek ki mostanság a vezérlés környékéről, mondom éépen itt az ideje, hogy bevásároljak hozzá, és határtalanul gyorsan ki legyenek cserélve a vezérlés alkatrészei.

ezek a furi hangok nálad mit jelentenek pontosabban?

úú, biztos írtad már egy másik topicban.

és az egységcsomagod mit tartalmaz?

Link to comment
Megosztás:

Hangok:mint hogy ha csapágygolyók üldöznék egymást, de gyorsan elmúlik a hang gyakorlatilag néhány másodperc után.De nem szeretném, ha a vezérlés is így járna.

Egységcsomag:görgők, szíj,+vízpumpa.Utóbbi extra, mert nem baj, ha egyszerre van cserélve, és nem pedig utána néhány 1000km-rel.

Link to comment
Megosztás:

Mivel elég furi hangok jönnek ki mostanság a vezérlés környékéről, mondom éépen itt az ideje, hogy bevásároljak hozzá, és határtalanul gyorsan ki legyenek cserélve a vezérlés alkatrészei.Telefonáltam az Izsáki úti Opelalkatrész bolta, hogy mit, és hogyért adnának.Mivel 16V-s vagyok, ugye nem számoltam ocsóságokkal, de a vezérléses egységcsomagot megkaptam 25e.-ért, a vízpumpát pedig 9e.Xszáz forintért.A srác oszott-szorzott, aztán kijött az egészre egy 30550ft-os végösszeg.Nagyon hálás voltam, mert kaptam a két szép szememért 10% kedvezményt.Pénteken pedig csere.

Valamint megemlítette, hogy a Csáktornyai utcán, van egy alkatrészbolt, ahol ha jól emlékszem ENZO ütetőrugókat lehet venni Astrához 25e.-ért, és 30mm-t ültet.

Gondoltam leírom a tapasztalatokat, és a kapott infót.

Nekem dizilre 40E mondott Karcsi,lehet hogy Veled kellene megvetetnem,úgy olcsobb lenne? :)

Link to comment
Megosztás:

Gepárd de láttad wolfi hogy lecsapta a lasztit!! :))

Na azért az se semmi!! :smt019 :snakeman:

Nem baj Rulez ez egy ilyen topik!! Azért ne vedd naon a szívedre! :Hangman: :smt051

Legközelebbi szekciógyűlésen neked meg Hagánénak elmagyarázzuk a dízel motor műkködési elvét! :) 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.