Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szóval voltam a Deák Árpiéknál Lakitelken.Kb. 2 óra alatt megvolt a vezműszíj csere, 10e. volt a munkadíj,és a megbeszélt dolgon kívül még cserés lett a hosszbordás szíj, meg annak spanológergőlye,meg átnézte a járgány ától zettig, és még Extraként a TECH2-vel is megvizsgálta.

Így az anyag olyan 40e. volt, mert az első betétek is cserélve lettek, és 10e. volt mindezért a fizetés!

Sztem én innentől kezdve hozzá fogom hordani a gépem.Remélem nem kell sűrűn.

Link to comment
Megosztás:

Rulez

Ez nem ér!!!! Én is tudom, hogy mi a különbség (az viszont kiment a fejemből, hogy Hagának nem benzines a gépe)!

Ezért még számolunk!

:oops: :oops: én csak gondoltam poenkodok már kicsit...arról én nem tehetek csókolom hogy "rozsdás szegbe teccet lépni"!! :roll: :roll:

...Verekedni mi? Ahhoz volna eszetek mi? :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ok, nincs harag. :wink: :)

Én is viszem szervízbe a kocsit, de csak amolyan tél végi átvizsgálásra, meg azért, mert az alvázat normálisan le tudja mosni, nem úgy mint tavaly, mikor Suzuki szervízbe vittem a kocsit, és úgy mosták le alúlról, hogy utána fél óráig szaggatottan járt a motor meg fulladozott! :evil:

Meg megnézetem az akksit is, már több, mint 3 éves, néha hidegben már lassabban forgatja a motort, lehet, hogy újat kell vennem.

Ti mit ajánlotok? Milyen márkát? Most Opel-es van benne. Mekkorát? 45 vagy 55 Ah-t?

Link to comment
Megosztás:

helo srácok

hovaírjamhovaírjam:

szétszedtem a karbit, összeraktam könyvből:

pöccre indul!!

(gázzal, benyával nem merem ááá)

kicsit alacsonyabb az alapjárat, most olyan a hangja, mint egy hosszában félbevágott V8.

összeraktam, beállítottam, fölcsavaroztam, megkerestem a slusszkulcsot, gyííí.

:) büszke

Link to comment
Megosztás:

Én most nagyon azon vagyok, hogy veszek egy Skoda 120-ast.... Amivel tanyára, szőlőbe, kátyúfertőzött utakra és egyéb veszélyes helyekre lehetne menni, meg télen azt vinném ki a sóra! Az Opelt persze megtartanám! Kínálnak eladót, sötétkék metál......

megnézted már, gázos?

szerintem az egy tökéletes csataló lehetne.

Link to comment
Megosztás:

kezdünk off lenni.... Nem, sima 120-as, csak felicia mocival, kicsit félek az ilyen motorcserés dolgoktól, mert ha felakad az eredetvizsgán, az szívás.

A műszaki még oké lenne, mert + 5000 ért még akkor is leműszakiztatják, ha működésképtelen és karikára rohadt a gép.....

Gondoltam öreg Kadettre is, néztem is már, 280 körül lett volna egy 4 ajtós, de nagyon rohadt..... asszem 1.6 diesel volt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.