Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Valamit már régóta meg akarok kérdezni a kecskemétiektől:

állítólag van ott egy olyan telephley, ahol a lízingből, hitelből visszavett kocsikat árulják jó pénzért.

Ez igaz?

Hol van ez a hely? :?:

Ezt már én is hallottam!

Nem a Bajnok utca környékén van? Úgy mondták, hogy amikor odamész és jelzed, hogy érdekelne kocsi akkor 3-4-5 ember mehet be max egyszerre nézelődni. Persze ez lehet, hogy mind csak kitaláció :roll:

Link to comment
Megosztás:

Valamit már régóta meg akarok kérdezni a kecskemétiektől:

állítólag van ott egy olyan telephley, ahol a lízingből, hitelből visszavett kocsikat árulják jó pénzért.

Ez igaz?

Hol van ez a hely? :?:

Merkantin telep. (ha jól írom)

Helyileg nem tudom pontosan az utca nevet, de talan a kiskorosi út folytatása. Ha nem jól mondom valaki segítsen.

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Úgy hallottam, vannak nagyon kész kocsik is.... Némelyiket leöntötték savval vagy belerúgtak, mielőtt visszaadták volna a kocsit.... :)

Én úgy tudom, hogy azt kifizettetik az ex tulajjal már ha lízingelt verdáról van szó.

Ismerős önhibáján kívül belefutott ilyenbe, hogy nem tudta fizetni, jöttek és részletes felmérést végeztek a kocsiról mi milyen állapotban van. Még a gumi kopást is meghatározták százalékosan :!:

Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudom, hogy azt kifizettetik az ex tulajjal már ha lízingelt verdáról van szó.

Ismerős önhibáján kívül belefutott ilyenbe, hogy nem tudta fizetni, jöttek és részletes felmérést végeztek a kocsiról mi milyen állapotban van. Még a gumi kopást is meghatározták százalékosan :!:

Ja, ezt szerintem ők is tudják, dehát ilyen a magyar ember, ami az övé már nem lehet, az vesszen, akármi áron! :)

Link to comment
Megosztás:

Ez jó! :) :D

400 forintos..... Annyiért mit lehet kapni? Max. egy kacér pillantást... :lol:

ezt most félrértetted, nem hordok négyszázforintosat a csomitartóban nehezéknek, de azért lehet jó lenne, mert Need is írta, hogy orrnehéz a kocsim nem fog annyira farolni a jéééégen ha teszek oda nehezéket, Ő az öntöttvasradiátort ajánlotta, a kacér 400as nem volt a listájában

most akkor cseréljem le a radiátort?

Link to comment
Megosztás:

Na jelentem megvettem ma mindent a kocsihoz,ami most kellett:

Komplett generator kit(csapagyak,tarcsa,kefek)Delco 4500Ft

Hovedo lemez a katalizator fole 3000Ft

Tuzkarika a kipufogohoz 1100Ft

A tobbi megvolt mar(generator ekszij,gazolajszuro stb)

Par dolgot elfelejtettem persze megvenni,de ezek aprosagok.(vonohorog kupak,resolajcsovek,uj ablaktorlok ilyesmik)

Kov honapban cserelem a vezerlest(vizpumpa,gorgo,vezeto,szij)szal aki tudja hol vegyek olcson jot kecson szoljon!!!!

Link to comment
Megosztás:

Valamit már régóta meg akarok kérdezni a kecskemétiektől:

állítólag van ott egy olyan telephley, ahol a lízingből, hitelből visszavett kocsikat árulják jó pénzért.

Ez igaz?

Hol van ez a hely? :?:

Kiskőrösi és Bajnok utca kereszteződése a Tüzép telepre bemégy és ők megmondják a tutit. A Merkantil bank lízingből visszavett autói vannak ott.

Ha kp-vel fizetsz akkor "kötelező alkudni" és minimum a kiírt ár feléről kell indítani a licitet. Van ismerősöm aki vett náluk kocsit.

Az is igaz, hogy elég tré állapotban vannak a kocsik, de érthető okokból nem csilli villi kocsik vannak ott, viszont lehet találni megfelelőt is köztük. Mivel sem garanciát nem vállalnak rá, sem az állapot nem ismert, ezért kell alkudni mert ha valami nem kóser akkor is árban jó lesz a vétel, max kicsit kipucolod és eladod, akkor sem buksz rajta.

Az hagyján, de én ma venni akartam és nem volt. :)

Vettem helyette Valeo-t.

Én azt írtam, hogy Valeot vettem, te mit értettél?

Link to comment
Megosztás:

Én azt írtam, hogy Valeot vettem, te mit értettél?

Én nem tudom, hogy hoztam össze, de champion-t értettem. Most visszaolvasva tényleg ott van, hogy Valeo lett a végső választás. :oops:

Elképzelhető, hogy megyek én is, de nem tudok sokáig maradni, mert tegnap úgy néz ki szépen megfáztam és nem vagyok valami jól :)

Link to comment
Megosztás:

Kov honapban cserelem a vezerlest(vizpumpa,gorgo,vezeto,szij)szal aki tudja hol vegyek olcson jot kecson szoljon!!!!

Helló!

Azt kitaláltad már, hogy milyen vízpumpát veszel? Gyárit, utángyártottat /és abból milyet?/

Azért kérdezem, mert a köv. szervíznél nekem is cserélni kéne a vízpumpát, meg persze az összes többit is , de azokból gyárit veszek!

Link to comment
Megosztás:

már itthon is vagyok!

Jut eszembe drága kolégák el flejtettem megkérdezni titeket föleg a fönököt, hogy mit szolan egy nyári talira Szelidi-tó partján. Gondolok is "mini"orszagos talira ugy pénte-szombat-vasárnao sátor meg meg minden fürdés,csajok,..........stb.

Szivesen lebsezélem mejd a campingot is meg hasonlok!

Vélemény?

Én személyszerint valamikor 06.hó közepe vége felére gondoltam.

Link to comment
Megosztás:

Hááát nem tudom... Ottankörül lesz a felvonulás Pöstön!

Az anyagilag úgy sem lesz eccerű náhányónknak, sztem nem kellene rászervezni még egy rendezvényt! Persze ez csak az én magán(yos) véleményem!

Viszont!!!

10.26. Évadzáró buli, a helyszínről még nincs információnk
<--- Ezt az éves rendezvénynaptárunkból loptam....

Télleg nincs még konkrétum Sanyi bá??

Mert arra gondoltam, hogy azt viszont mi, a Kméti szekció esetleg eloroznánk!! (persze csak ha a TÖMEG is csápol mögöttem!!!)

Erről még lesz itt helyi szinten pár körünk! :)

..és esetleg nekilátunk időben szerveződni.... de télleg nem akarnék egyedül okoskodni, várom akár privátban is a véleményeket pro -és kontra!!

Na lécci, lécci,l écci!! :) :smt075

Link to comment
Megosztás:

nem korábban lesz az a felvonulás? azt hittem!

Ez csak egy ötlet volt! Julius se jo mert akkor meg Nemzetközi opel tali. Majd még vissza térünk rá én azért fentartom az ajánlásom ha arrol van kiály kis hely!

ja akit érdekel http://www.vendegvaro.hu/34-33

akkor legyen 07.ho elején ott még ugy sincs semmi.

Addig ugyis sok vizlefolyik a Dunán alszunk rá egyet kettőt és kiderül.

itt meg én lakom http://www.vendegvaro.hu/vv-main.php?objty...pe=5&objref=970 de jo ezt is megnézhetitek az amugy 18km a szelidi tohoz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.