Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Aki szombaton jön B. szemesre és szeretne konvojban vonulni azoktól kérdem.

Mikor indulunk?

7:00 körül megfelelne?

És javasolnám gyülekezőnek a Domus parkolóját.

6:00 órás találkozót beszéltünk meg a Pólus parkolójában... azokkal az opelesekkel, akik még jönnek. (ca 4-5 autó). Ők is konvojban tervezték...

szóval akkor már mehetnénk együtt.

Valamint azért is kéne indulni már 6kor, mert 9kor már program van... arra meg csak oda kéne már érni... nem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

eeees akkor most kiderül milyen az "uj" välto es kuplung,

motor melegszik

megyek egy kört

-----

hääät van különbseg

az egyest nehezebben veszi, nagyon felem fog a kuplung, egyebkent sokkal jobban adagolhato, most nem egy centi pedäluton fog a tüzfalon, ezt meg majd meg kell szokni, hogy nem kell a tüzfalat kirugnom minden vältäsnäl.

ezeken meg talän ällithatok holnap este.

ami viszont gäz, hogy a 2. fogaskerekeit lehet hallani üresben

lehet, hogy meg kell ismetelni ezt a produkciot

es meg mindig van hidrohang, bär kisssebb es mäsmilyen

"hogy a 2. fogaskerekeit lehet hallani üresben"

ezt nagyon elírtam, nem üresben, hanem kinyomott kuplungnál lehet hallani

a sötétségnek tudom be a botlást

Link to comment
Megosztás:

6:00 órás találkozót beszéltünk meg a Pólus parkolójában... azokkal az opelesekkel, akik még jönnek. (ca 4-5 autó). Ők is konvojban tervezték...

szóval akkor már mehetnénk együtt.

Valamint azért is kéne indulni már 6kor, mert 9kor már program van... arra meg csak oda kéne már érni... nem? :(

Mi a Corsával majd a végén megyünk a sornak, és nem szükséges bevárni sehol!Majd csak odaérünk! :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Megy annyit egy olajkájha?

Majd tolják a benyások :lol:

Akkor induljunk 6:00-kor a Pólustól (nekem 8 csak eddig nem beszélt róla senki ezért vetettem fel az ötletet)

Solton ott vagyunk kb: 40-50 perc alatt, de azért Kopi írhatnál egy számot , hogy csörögjünk, ha ott vagyunk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.