Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Volt de agusztus végén ellopták :lol: Pedig 235volt a vége olyan 200körül az utazó stabilan

Ellopták??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :?:

Hoool? Casco-d volt rajta? Bazzeg... ezeket lopják... mi? :lol:

akkor erre biza kötni kell egy cascot is mindenképpen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ellopták???  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :?:  

Hoool? Casco-d volt rajta? Bazzeg... ezeket lopják... mi? :lol:

akkor erre biza kötni kell egy cascot is mindenképpen! :lol:

Amikor megvettem 2.5éve akkor még örzött parkoloba állt de mivel 21ezer volt a havi cascom úgy gondoltam ha ellopják annyira rosszul nem járhatok hát tévedtem.1.5milliót kaptam 10%önrésszel.Mindenki azt mondta nem lopják mert ritka hát ebbe is tévedtek.
Link to comment
Megosztás:

helo Andris!

:lol:

Tomi: láttam van egy csomó elektronyos kÜtyüd:

van neked négyszöggenerátorod?

fordszámméröt kellene hitelesíteni, most csal vagy 2-300at

------

a tavaszi bulájra Nagykörösi helyszin szóba jöhet-e?

van itt egy nagyobb étterem, tulképp vám-kamionparkoló, szobákkal, itt a penny-vel szemben a mol kúttól 200 méterre, mekkkérdezzem-e?

Link to comment
Megosztás:

helo Andris!

:lol:

Tomi: láttam van egy csomó elektronyos kÜtyüd:

van neked négyszöggenerátorod?

fordszámméröt kellene hitelesíteni, most csal vagy 2-300at

------

a tavaszi bulájra Nagykörösi helyszin szóba jöhet-e?

van itt egy nagyobb étterem, tulképp vám-kamionparkoló, szobákkal, itt a penny-vel szemben a mol kúttól 200 méterre, mekkkérdezzem-e?

Sztem mindenféleképpen, mert minél több ajánlatunk van, annál könyebb kiválasztani a megfelelőt.

Link to comment
Megosztás:

Na Hi Mindenkinek!

Ismét itt vagyok én is! ;)

Szóval a gépem még mindig halott (a számítógép) így most is apu laptopjáról nyomom... :lol:

Este lesz tali???

JA, WOOWOWWOOWWW!!! Micsoda új fórum design!!! :lol:

Amikor megvettem 2.5éve akkor még örzött parkoloba állt de mivel 21ezer volt a havi cascom úgy gondoltam ha ellopják annyira rosszul nem járhatok hát tévedtem.1.5milliót kaptam 10%önrésszel.Mindenki azt mondta nem lopják mert ritka hát ebbe is tévedtek.

Hát ez leméyn dió! De tényleg a tiéd csak 1.8 16V-volt és óra szerint 230 fölött döngetett???

Chip volt benne? meg direct szűrő??? Milyen színű volt??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

voltam a heten a Pintér Vám-nál, (Opel-lel járnak, az övék volt az egyik Coupe, ami a múlt héten elkelt itt a környéken, (nem az Uhué))

a februári idöpontok még szabadok,

3 nagyon rendezett teremben összesen 270 föt tudnak fogadni, valamint ha jól emlékszem 4 apartmannal rendelkeznek + ugye nagyon nagy parkolóval, majd küldenek részletesebb árajánlatot, ha megjön viszem az egyik pénteki talira

Link to comment
Megosztás:

voltam a heten a Pintér Vám-nál, (Opel-lel járnak, az övék volt az egyik Coupe, ami a múlt héten elkelt itt a környéken, (nem az Uhué))

a februári idöpontok még szabadok,

3 nagyon rendezett teremben összesen 270 föt tudnak fogadni, valamint ha jól emlékszem 4 apartmannal rendelkeznek + ugye nagyon nagy parkolóval, majd küldenek részletesebb árajánlatot, ha megjön viszem az egyik pénteki talira

Pl. a következő péntekire?

Link to comment
Megosztás:

19. -e után valószínűleg én is tudok majd valamiféle ajánlatot hozni!

Még a helyszínt be akarom vizsgálni, hogy megfelel -e nekünk... ugyanis a Margaréta Otthon szomszédságában van az épület, és ugye nem lenne jó ha "zavarnánk" másokat.... amikor pontosat tudok majd "bedobom" a közösbe! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ez leméyn dió! De tényleg a tiéd csak 1.8 16V-volt és óra szerint 230 fölött döngetett???

Chip volt benne? meg direct szűrő??? Milyen színű volt??? :lol:

A gyári motor proex kipuffogo rendszerrel.És tényleg 1.8as volt.De 230al csak akkor mentem vele mikor megvettem.

Link to comment
Megosztás:

Mennyire jól v. rosszul jöttél ki az autó elvesztéséből? Érdekelne, mert én is kölcsönből fizetett kocsival hajtok.

2003 márciusába vettem az autót 3.8millióért.Mikor ellopták még 1.8millió volt a hiteltartozás.Az autó tax ára 2.3millió ft volt ebből levontak km korekciót,elözmény kárt,én voltam a 3.tulaj azért is levontak,levontak 10hónap cascot(210000ft)és 10%önrész így kaptot a bank kb 1.5milliót.Ők felszámoltak a hiteltartozásomra 6%kezelési ktg-et valuta árfolyam különbözetet így most tartozom nekik még 468000ft-vel amit 6 hónapra lebontottak.( kell közjegyző is hogy elimerem hogy tartozok nekik+kb 15000ft).Így most 78ezerrel törlesztem nekik 6hónapon keresztül.A szomorú az egészben hogy ezalatt az idő alatt 800ezer ft kamatot fizettem a banknak.Igazán nem lehet kiszámolni mennyi a veszteség de az biztos hogy sok.Ráadásul új alufelni és új koni futómű volt alatta,új fék tárcsák betétek.(másnap mentünk volna nyaralni ugyhogy mindent kicseréltettem rajta hogy ne legyen vele gond)

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem igazán értem egy 2 éves autóról beszélgetünk:

Fel se vedd! :lol: Ő ilyen! :D Ugye Johnny? :D

Azt nem tudod, hogy mennyit csalhatott ott az óra? 10 km/h? (max. 15 nem?)

Mindenesetre elég jól hangzik a dolog.

Azt mondják, hogy írtó jó az aerodinamikája a Bertone Coupe-knak!

Nagyon sajnálom, hogy így jártál (hogy így elvesztetted az autódat... ráadásul még fizethetsz is).

;)

Miért van olyan érzésem, hogy akik elvitték, tudták, hogy mikor kell az autóért menni?Akár csak LML gépénél.Valszeg figyelték, és csak az alkalomra vártak.Nagyon szem@t dolog ez.Szerintem. :lol:

Én is rettegek elég sokat, hogy nehogy elemeljék a kisautómat...

pedig csak egy "csoffadt" F Astram van jelenleg! Mi lesz, ha komolyabb lesz?! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért van olyan érzésem, hogy akik elvitték, tudták, hogy mikor kell az autóért menni?Akár csak LML gépénél.Valszeg figyelték, és csak az alkalomra vártak.Nagyon szem@t dolog ez.Szerintem. :lol:

Nem volt nehéz kifigyelni mert kb 1.5évet állt utcán szinte minden este ugyanott.Az biztos hogy nem az autó szerelő keze van a dologba mert őt nagyon régen ismerem és őt is elég mélyen érintette.Elég sokat dolgozott rajta ingyen.A caravan már nem áll utcán egy percet se így nyugottan alszom este :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem volt nehéz kifigyelni mert kb 1.5évet állt utcán szinte minden este ugyanott.Az biztos hogy nem az autó szerelő keze van a dologba mert őt nagyon régen ismerem és őt is elég mélyen érintette.Elég sokat dolgozott rajta ingyen.A caravan már nem áll utcán egy percet se így nyugottan alszom este :lol:

Amit leírtál elég lehangoló, de kellett nekem ilyet kérdezni.

Nem tudom írtam-e már, de Pakson megtörtént az eset(gyanúm, hogy nem egyedi): Vettek egy LAGUNA-t használtan részletre. A ház asszonya úgy döntött két hét elteltével, miért ne mehetne vele bevásárolni. Az autó kicsit szélesebb volt a megszokottnál és hát beleakadt a tükör a garázsajtóba. A széttört darabok között volt egy kulcs az autóhoz meg egy forgalmi engedély is. Természetesen feljelentés stb. megtörtént. Szóval nem tudom ők meddig vártak volna. Szerintem ez egy "zsírúj" autónál is előfordulhat. Nekem az a szomorú, hogy hiába fizetem a casco-t mégsem térítik a tényleges káromat.

Link to comment
Megosztás:

Brill Kft, VW Passat, és hasonló szitu.Zsír új verda, de mégis v.mi gond volt a váltóval.Mivel nem helyi arc vette, a területileg illetékes szervízbe vitte.Váltószoknya felhúz, és lássanak csodát, ott a pótkulcs.Persze feljelentés ismeretlen tettes ellen, asszem a Brillnél volt egy értékesítési vezető váltás is, aztán mivel a biztosító nyomozójának is volt szólva, ő kapásból kicseréltrette az összes ajtózárat, immobit, riasztót.

Valszeg kicsit húzós ára volt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.