Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szerintem is. Magasan Ő a nap hőse, nem pedig a májköl, vagy az alonzó...

Nagyon állat volt Rosberg! ;) Elég bevállalósan nyomta!

De Kimi Raikönnen sem volt kispályás! ;)

21. helyről dobogóra állni nem akármi! ;)

Tud valamit!

És hála Istennek a cipész megint nem nyert!!! :)

Üdv Cartársak!

Itt van a weboldal ahol meglehet nézni a felni és a gumifelhozatatalt, meg az árakat is!

Ja ha az üzletet akarjátok kiválasztani, akkor az AUSGBURG-it kell bejelölni, mert azt tudom személyesen is megnézni, vagy esetleg rendelni onnan!

http://www.quick.de

Jó nézelődést!

Irányító szám?

Azt kéri, nem várost!

--> Megvan: 86153 :D

Link to comment
Megosztás:

De jó, hogy van(nak) Forma 1 rajongó(k) a fórumon. Szerintem nagyon jó volt a Bahrein-i futam. Keke Rosberg fia nagyot alakított! Mondjuk a "Jég Ember" sem semmi: 21.-ről-3.-nak lenni... ez nem is ember! Miből vannak az idegei ennek a Finnek? Én személy szerint Schumis vagyok, nem nagyon szeretem az Alonsót, de el kell ismernem, hogy nagyon jó sofőr. Remélem ez az idény jobb lessz, mint a Tavalyi!!

Hajrá Ferrari!

Link to comment
Megosztás:

HAJRÁ OPEL ! ;) ;) :D

Ja , mi nem indulunk... ;)

Tegnap láttam a Dugár féle G Astrát a városban, így felrakva a lökösök már nem is annyira teccenek... :lol:

Kicsit nagyok azok a beömlők az elején... :)

Van itt Petőfiben is egy Vectra B CARAVAN :D Elég komoly lökösökkel, de nagyon billent a kanyrban.Lehet, futómű nincs hozzárendelve a dolghoz, pedig nemártana.

1X beszéltem egy Astrás cartárssal, aki a Szilvási melletti Shell kúton melózik-zott, neki is csináltak széép, mélyrehúzott lökösöket, aztán mivel a gyári futómű nem éppen kanyarkirály, olykor leért néki.Most agyal, hogy hogyan is tovább.

Link to comment
Megosztás:

Érdekelne az a bizonyos Kecsói cég: Dugár. Mit tudtok róla? Megtaláltam őket az autotuning.lap.hu-n, de hátha vannak személyes élményetek róluk...kép után csináltatott nálluk nagylököst valaki?

Gepárd és az én gépem is nála készült optikailag! Pontos, precíz, a munkájára rettentő igényes, és éppen ezért relative nem is olcsó.De nagyon szép munkákat ad ki a keze alól, és annyiért, amennyiért megegyeztetek.

Alkudni is lehet nála az ésszerűség határain belül.

Szal nekem alapból CSAK pozitív a véleményem róla, róluk.

Link to comment
Megosztás:

Hajrá Ferrari!
Na ezt nem kellett volna! ;)

:lol: Na jóóó... csak vicceltem... de én részemről nagyon nem csipázom a "cipészt"! :D

Ja , mi nem indulunk... ;)

Tegnap láttam a Dugár féle G Astrát a városban, így felrakva a lökösök már nem is annyira teccenek... :D

Kicsit nagyok azok a beömlők az elején... :)

;) Én ezért mondtam... mutatta a srác egy fotón is...

én azért maradok az OPC lökösnél! :(

Paja, csináltatunk Neked is egyet majd! :(

Link to comment
Megosztás:

Én se csipem a súmakkert :) ,de remélem hogy az új arcok végre jó kis harcokat fognak vívni,én azért nézem az F-1-et!

Nekem nem tetszik az a hozzáállás,hogy guruljunk be a biztos második helyen!Harcoljon vazee,azért verseny!Nem nyugdíjjas klub!

Nézzetek meg egy motoGP futamot,ott élethalál harc megy még az ucsó körben is!

Remélem F-1 is ilyen lesz az idén!

Link to comment
Megosztás:

Én se csipem a súmakkert :) ,de remélem hogy az új arcok végre jó kis harcokat fognak vívni,én azért nézem az F-1-et!

Nekem nem tetszik az a hozzáállás,hogy guruljunk be a biztos második helyen!Harcoljon vazee,azért verseny!Nem nyugdíjjas klub!

Nézzetek meg egy motoGP futamot,ott élethalál harc megy még az ucsó körben is!

Remélem F-1 is ilyen lesz az idén!

Minden esélyünk megvan rá... elnézve pl. az ifjú Rosberg-et. ;)

De szerintem Alonso és Raikönnen sem fogja magát hagyni! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.