Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

újrafestem a nyári alá, mielőtt föl kerül rá

ez lesz az első fényezésem

:)

koronddal fújva, alapozó, majd ezüst, aztán a fekete végül a színtelen lakk, de a lakk lehet, h elmarad, mert gyárban se tettek rá, majd meglátom hogy tetszik lakk nélkül

majd még a gumikat kell kitalálni rá

Firestone F590 vagy Michlen E3B vagy P3000 lesz rajtuk jóóó ballonos 185-ösben

a márkát kiválasztani a legnehezebb, mert tíz évig biztos nem fogom lecserélni őket

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenki!

Megint benéztem közétek!És eszembe jutott hogy valamit bezséltünk hogy nyaron meg kellene oldani meint valmi kis össze röfit csak valami hivatalosabb keretek között!!vélemény,ötlet,stb? van mar valami tervbe? Vagy csak lemaradtam!

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenki!

Megint benéztem közétek!És eszembe jutott hogy valamit bezséltünk hogy nyaron meg kellene oldani meint valmi kis össze röfit csak valami hivatalosabb keretek között!!vélemény,ötlet,stb? van mar valami tervbe? Vagy csak lemaradtam!

www.volvoclub.hu ;)

Egyenlőre még nincs terveb semmise.De egy amolyan "sexsönbuli+minden kedves érdeklődő" összejöhetne, de ez csak az én véleményem. :)

Link to comment
Megosztás:

www.volvoclub.hu ;)

Egyenlőre még nincs terveb semmise.De egy amolyan "sexsönbuli+minden kedves érdeklődő" összejöhetne, de ez csak az én véleményem. :)

A volvoclub.hu meg nem biztos lehet hogx opel lesz az a végén ki tudja! majd meg a pénztárca dönt! de nyarra mar eldöl hogy mi lessz!

Link to comment
Megosztás:

Képeket lehetne kérni? Ha már annyira jó lett! ;)

A vonóhorog meg hasznos is tud lenni... ;)

Képek szvsz leghamarabb holnap v. a 7végén.

A vonóhorog kétségtelenül hasznos, de az összképet egy ilyen gépnél szvsz erősen rontja.Nagyon királyságosak azok a felnik ám! :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.