Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Wolfi!

Egy BK-t RS-4/4-el eltudok intézni neked augusztusban csak orvosira kellene elmenned...a többit megoldjuk. B)

A többiek meg jöhetnek tandemre, vagy repülni!

Mondj egy árat mester,a szexció összedobja neki tuti,szerintem mindannyian szeretnénk látni,ahogy teledobja a gatyát! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Részemről már az is teljesítmény lenne.

Én voltam anno ilyen 2000m-es gépen utasként, és nem annyira jött be.Jó volt, meg klassz volt, de............... :blink:

Bár anno ugye másként láttam a dolgokat.

Én meg asszem most délután előhorgászom a brinyómat, aztán szétszedem.Lassan el lehet kezdeni azzal is tekeregni kicsit.

A kocsikkal most okés minden.Egyenlőre, bár pl. a Corsa futóművét v.hogy fel kellene juttatnom a Kárászyékhoz.Kivi vagyok, mit lehet még kihozni belőle.De profi kis cucc, annyi szent.Nem elég, hogy az eleje magasságban is állítható, de keménységben is.A hátulja fix 35mm-es, de a keménysége annak is állítható.Remélem ésszerű határok között fel lehet majd újítattni.Mert jó lenne nagyon.

Amúgy minden TÜV papír megvan hozzá, még a számla is, ami a beszerelésről szól.Durva B)

Link to comment
Megosztás:

Utasnak beszállok én is.... ;)

Szintén kipróbálnám utasként! :D

Ma történt velem egy kis kocc! :blink:

Eső után eléggé csúszós lett az út és egy lámpánál, nekicsúztam egy vectrának! Szerencsére nem történt semmi nagy baj, éppen csak lekoccoltam!

A vectrán egy kisebb festéksérülés látszódott, erre a nő( a veci soförje), rendőrt hívott!! B)

Azt modta, hogy beljebb ment a lökhárítója!

Csak biztosítón keresztül volt hajlandó elintézni a dolgot! Nekem "csak" a rendszámom horpadt meg, és a rendszám keret törött el! Más nem látszik, de azért majd otthon megnézetem a gépet!

Ja és a rendőrök megvágtak 30 euróval!

Sajnos még téli gumi van fent! Szerintem nyárival megálltam volna! Szerintem! :D

Gondolom a bónuszom le fog ugrani!

Link to comment
Megosztás:

A vectrán egy kisebb festéksérülés látszódott, erre a nő( a veci soförje), rendőrt hívott!! :blink:

Azt modta, hogy beljebb ment a lökhárítója!

Gondolom látta, hogy külföldi és inkább nem egyezkedik.

Kb: ennyit a csajnak is adhattál volna, (ha belemegy) a bónusz meg maradt volna.

Link to comment
Megosztás:

Gondolom látta, hogy külföldi és inkább nem egyezkedik.

Kb: ennyit a csajnak is adhattál volna, (ha belemegy) a bónusz meg maradt volna.

Így van!

Látta, hogy nem német autó, és ragaszkodott a rendőrhöz, meg a biztosítón keresztül történő javításhoz is! Szerintem kb. max 100 euró kár lehet a vectrában!

De majd kiderül, hogyha a biztosítóm majd küldi a levelet! :blink: B)

Link to comment
Megosztás:

...

Ja és a rendőrök megvágtak 30 euróval!

...

De miért vágtak meg? Mit követtél el? :D B) :D :blink:

A kötelező 2-t ugrik lefelé a létrán károkozáskor! ;) Felfelé a piszok nehezebben kúszik!
De ez is a kár nagyságától függ!

Ha lezúzol pl. 2-3 autót --> megáll a sor és Te belerongyolsz hátulról és összecsúszik 2-3 autó...

Akkor ugrik az többet is! Nem?

Link to comment
Megosztás:

De miért vágtak meg? Mit követtél el? ;) ;) ;) :D

Na ma megtudtam miért büntettek meg! :D

Szóval azért, mert több mint fél éve vagyok itt kint, és nem itt fizetek biztosítást az autó után!

Vagyis nem is közlekedhetnék itt a kocsival, csak hazajárásra! :D :D

Nem semmi törvényük van! Nem tudom ez otthon is így van?! Mert ugye magyarországon is van rengeteg külföldi autó ami nem csak turista és átutazó szándékkal van ott!

Állítólag elég olcsón megusztam, mert 100 euróra is megvághatnak ez miatt! :blink: B)

Link to comment
Megosztás:

Na ma megtudtam miért büntettek meg! :D

Szóval azért, mert több mint fél éve vagyok itt kint, és nem itt fizetek biztosítást az autó után!

Vagyis nem is közlekedhetnék itt a kocsival, csak hazajárásra! ;) ;)

Nem semmi törvényük van! Nem tudom ez otthon is így van?! Mert ugye magyarországon is van rengeteg külföldi autó ami nem csak turista és átutazó szándékkal van ott!

Állítólag elég olcsón megusztam, mert 100 euróra is megvághatnak ez miatt! :blink: B)

Khmm,mondtam mér hogy nem szeressem a németeket? :D ;)

Eddig nem volt még német polgárral pozitív tapasztalatom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.