Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Demó tegnap jól megautókáztatta a bandát! :D Én nyúl voltam, nem mertem beülni mellé.Majd hamarosan, a sajátba. :D Jó sok próbálkozóka akadt, aki szerette volna legyorsulni a kicsi, és szakadt külsejű Corsát, és láss csodát! :D Nem bírtak még a közelébe sem menni, mert olyankor Demó vissza 2, és padló, és agyőőő! :lol:

Aztán meg a HVCS-k gyenge próbálkozása az Illegalstreetracing-ra is érdekes volt.Mire odaértünk a fényképezkedésből, addigra Demó már unatkozott! :D Elvert mindenkit! :D Vajh' mijé? :) :unsure: :)

Csak háromszor mentem, ebböl kétszel ugyanazzal, a többi már puding volt. :D

Link to comment
Megosztás:

Majd ha többet szövegel... :D úgy 500 felett.

én is arra gyúrok! :unsure: mármint az 500-ra! :)

...vagyok BUBU: :D

Azt lehet rola tudni hogy egy 2005.10.28. darab 1.7 CDTI motorral Enjoy felszereltség+ tempomat, Mp3-as gyari radio, bőrlormány, komfort üllés, színrefujt díszlác meg hűtőrács,

Szintén gratulálok az ótóhoz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok...tegnap két kecskeméti csajszi volt lent nálunk bulizni, úgy látom azért arrafelé is sejtenek valamit a lányok :lol:

S ide jöttek pasit keresni, mert hogy állítólag otthon nem találnak... :) :D Mit szóltok ti ehhez? :unsure:

Azt, hogy rossz helyen keresik! :D
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok...tegnap két kecskeméti csajszi volt lent nálunk bulizni, úgy látom azért arrafelé is sejtenek valamit a lányok :lol:

S ide jöttek pasit keresni, mert hogy állítólag otthon nem találnak... :) :D Mit szóltok ti ehhez? :unsure:

Nem lehet,hogy csúnyácskák egy kicsit?? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok...tegnap két kecskeméti csajszi volt lent nálunk bulizni, úgy látom azért arrafelé is sejtenek valamit a lányok :lol:

S ide jöttek pasit keresni, mert hogy állítólag otthon nem találnak... :) :D Mit szóltok ti ehhez? :unsure:

Én így voltam a kiskőrösi lányokkal.Akinek én tetszettem, az nekem nem tetszett, aki meg igen, annál esélytelen voltam.Ezért jóól el is költöztem onnan! :D

Link to comment
Megosztás:

Párkeresés: épp Pesten dolgoztam, amikor debreceni gyerek lévén megtaláltam a nejem Nyíradonyban. :unsure: csavaros történet...

Ha a Nyuszi 2 nőismerőse az, akiket tegnap láttam, akkor a csúnya dolog sem stimmel... fiúk... belehúzni. :)

Dénes kocsijáról meg a fórum felhasználói galériájában van kép! :D

Link to comment
Megosztás:

Reggel mikor jöttem melóba, a buszállomás magasságában a Kurucz krt.-on elhúzott mellettem szirénázva 2 mentőautó.Utána hallottam a hírekben, hogy elég komoly frontális karambol volt a 44-esen.

Nem tudom, hogy hány embernek kell még OTT megsérülnie, meghalnia, hogy az illetékesek belássák, az egy igen nagyforgalmú út, és már régen ki kellett volna alakítani azt a 4 sávot.Szemben a jelenlegi 2, igenxar úttal. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, hogy hány embernek kell még OTT megsérülnie, meghalnia, hogy az illetékesek belássák, az egy igen nagyforgalmú út, és már régen ki kellett volna alakítani azt a 4 sávot.Szemben a jelenlegi 2, igenxar úttal. :unsure:

Timi mesélte, hogy a múltkor látta amint egy "illetékes" nyilatkozott arról a szakaszról.

Azt mondta, hogy nincs semmi gond vele.

Én aránylag sokat járok annak az útnak, egy kb: 40 km-es szakaszán.

Szerintem sincs gond a nyomvályúkkal, meg a kátyúkkal sem, talán csak annyi, hogy meg kellene szüntetni őket. Többségük a tavaszi árvíz alkalmával keletkezett a teherautók súlya alatt, de valahogy ez senkit nem zavar.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.