Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Mit szivsz Speed, utos anyag lehet :unsure:

:wacko: :lol: :lol:

Először eladom a QPm, aztán felmondok a munkahelyemen... :)

Gondolod ennyire betéptem? :o

Na jóóó... szóval az igazság az, hogy már másfél hónapja felmondtam. Még kerek 5 munkanapom van a cégnél.

Szeptembertől új munkahelyem lesz --> onnan jön az autó is.

De viszont ezen az autóhitel körül mizérián tényleg úgy felhúztam magam, hogy szerintem én többet nem ajánlom a saját / exbankom autóhitelét! Pedig dolgozó lány jók az árai... nagyon jó kondival dolgoznak...

de olyan kib@..ott mód megbonyolítják... hogy ... és az én pofám ég Voszi előtt is...

Na de ez van!

Szóval HOLNAP ÚJRA FELMONDOK! Igaz, hogy ez már nem oszt nem szoroz... :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Szóval HOLNAP ÚJRA FELMONDOK! Igaz, hogy ez már nem oszt nem szoroz... :wacko: :lol:

Ma reggel ott mentél el mellettem, mikor álltál be a céges parkolóba.Éppen fotózták a Vectrám az eredetvizsgára......

AMúgy nemsemmi, hogy minden költséggel együtt 500ft híján 90e. egy ilyen autó átírása......... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel ott mentél el mellettem, mikor álltál be a céges parkolóba.Éppen fotózták a Vectrám az eredetvizsgára......

AMúgy nemsemmi, hogy minden költséggel együtt 500ft híján 90e. egy ilyen autó átírása......... :unsure:

Áááááá nem mondod! De amikor kifelé jöttem... már nem voltál ott?

Nem is vettelek észre! :lol: Ne haragudj!

Pedig az autóra tisztán emlékszem! Még figyeltem is, hogy "ettől a köcsögtől alig férek el" mert ott guggolt mellette a fickó pont a legszűkebb résznél! :wacko: És tényleg állt egy fazon a teherautó mellett is a másik oldalon... de... őt nem figyeltem. Szóval az voltál Te! :)

Bacsker-pacsker... :lol:

Ne haragudj!

Link to comment
Megosztás:

Na fórumközelbe értem... :lol:

Köszi mindenkinek a gratulációkat, és Voszinak is, hogy megkaptam az autót! :)

Tegnap rendben hazaértünk, nem volt semmi gond...

Igaz, Tomi kisebb nehézségek révén tudott a pályán utolérni... :unsure: :wacko:

Egyenlőre nem mondok semmit az autóról, csak dióhéjban annyit, hogy :

NAGYON-NAGYON... JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :lol::D

PAJA!

Gratula Nektek az évfordulóhoz :o

Link to comment
Megosztás:

Az ilyen "szarevő", "inkorrekt", "nő van a dologban" hozzászólásokat ki kérem magamnak/magunknak! Nem hiszem, hogy bárki jogot formálhatna ilyen kijelentésekhez, amikor nem is ismer minket és csak az egyik oldalát tudja a dolognak!

Eme kijelentéseim miatt elnézést és bocsánatot kérek.Hirtelen felindulásból született,átgondolatlan volt. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Valamilyen autós topikban olvastam egyszer, hogy nem mindegy az autó fogyasztása szempontjából, hogy milyen levegőszűrő van benne. Amíg nem cseréltettem ki a hsználtan vette autómban az összes szűrőt, meg az olajat, addig 7.85liter volt a fogyasztásom klímával. Most 7.05l/100Km. Vajon ha a benzinszűrőt is kicseréltetem, sikeról méglejjebb faragni?

Link to comment
Megosztás:

kizártnak tartom...

nem lehet, hogy azért csökkent a fogyid, mert már jobban ismered az autót és óvatosabban jársz?

Vagy már annyira durván retkesek voltak?

Ugyanúgy vezetem, folyamat légkondival.

Inkább a retkesség lehet a dologban, meg hogy valszeg a levegőszűrúje nem gyári volt, most meg az.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.