Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Úgynézki mégsem fizet a biztosító egy fillért sem,de már ez sem érdekel,megcsinálom saját pénzből,már amennyi van.

A mocskos smucig q*rva anyjukat! Te vagy a vétlen, ők meg nem fizetnek? Hát hogy a tökömbe van ez? Én amikor a gyereket felkentem a szélvédőre, akkor a szülei lakásbiztosításából fizették a károm. Ilyet nem lehet megjátszani?

Link to comment
Megosztás:

Nem volt a srác nevén az autó és azóta sem íratta át,így nem érvényes a biztosítás.Ennyi!

milyen szemét "emberek " vannak, én átírtatás, és bizt. nélkül sztem egy métert se mernék menni. az iylen érdemelné meg az új többszázezres büntetést. és kötelezhetnék a kár kifizetésére, nem???

Link to comment
Megosztás:

Johnny!

Gondolom felkeresed a srácot és szüleit és ha tényleg ismerik a faterodat akkor majd a két öreg elrendezi a dolgot egymás között. ;)

Viszont az eladó már volt az okmányirodában és lejelentette az eladást, a vevő pedig kötött biztosítást rá csak mivel összetörte ezért

nem ment be az okmányirodába intézni a dolgot, elvileg 15 nap után kaphatott egy felszólítást is. Ennek ellenére nincs a nevén a verda?

Gyorsan szerződést kötnék a DAS-al és ráküldeném... :(

Link to comment
Megosztás:

Kicsit informálódtam:

Átíratni csak úgy lehet, ha van kötelező biztosítása és érvényes eredetiségvizsgálata, vagyis mindig a biztosítás megkötése az első.

Adás-vételi szerződés meg lett kötve tehát megvásárolta az autót a nevén van, csak 15 napon belül nem intézte el az átírást vagy az okmányiroda nem tudta fogadni, ebben az esetben kap egy igazolást róla. Röviden fizetnie kell a biztosítónak érthető, hogy érvényteleníteni akarják a szerződést...kinek kell ilyen ügyfél aki azonnal kárt okoz. Megoldás DAS!

Link to comment
Megosztás:

Meg felhívni a MABISZ-t, és mivel gondolom már van kárszám, azon be lehet jelenteni, hogy mit akar a biztosító, aztán hátha tudnak segíteni.

Mivel a srácnak volt biztosítása, és a biztosító még nem mondta fel a baleset idején, valamint a 15 napban is benne volt, ezért ez egyértelműen amolyan elsumákolásnak néz ki.

Melyik biztosító ez J0hnny?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.