Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A fék szerintem 236-os lehet 230-as még nem láttam Opelnél... :huh:

Igen Udinak igaza van , a féktárcsa 236-os , amikor cseréltük még tudtam pontosan.

Ebben az Ascona felniben benne van a GM ,és ET 43-as ,az Astra pedig 49-es.

Tudom hogy 4 Astra felnit kéne vennem ,de most másra lett elköltve a pénzecske ,

de azt mondták hogy az a pici ET difi nem olyan nagy probléma.

Link to comment
Megosztás:

Asszem meló előtt elugrom, és megszakértem az ATS-eket.Mert német a felni.De ha 5'5X14-es, akkor símán felmegy a 256-ra.Ha kisebb, akkor nem.Amúgy a gyári felnik kivétel nélkül passzolnak a másik szekérre, nagyáltalánosságban.Persze a Veki 284-re nem megy fel értelemszerűen a 14-es felni....

Link to comment
Megosztás:

"Nincs ilyen kódszámú hirdetés a rendszerben!"

Meg is vettétek ?

Ha igen, akkor mi ez ? :lol:

Nem vették meg, mert bár nagyon szépen csillogott a gépsas, de határozottan Diesel hangja volt a meghasalt hidrotőkék miatt.

Így egy "miautónk" lett végül a szerencsés befutó! :huh:

Link to comment
Megosztás:

"Nincs ilyen kódszámú hirdetés a rendszerben!"

Meg is vettétek ?

Ha igen, akkor mi ez ? :)

Egy kis corsa volt, de nem mi vettuk meg.

Nem igen volt szep hangja, inkabb dieselhez hasonlitott :lol:

Probalt vakitani a csavo, hogy kicsi penzes baja van, de nem bizok en az ilyesmiben.

Maradt a suzuki. 93-as, lakatos feleségéé volt 6 éve.

2002-ig vezett szervízkönyv, akkor 70.000 volt szervíz.

6 év alatt az öreg elmondása szerint valós, hogy 40.000-et mentek vele, így elvileg 111.000 km van a gépben.

Márha igaz amit mondanak.

Pár éve vett az öreg egy 2001-es suzukit, és annak a kárpitait, üléseit kapta meg a kicsike.

2009.01-ig műszaki, kereken 1 év zöldkártya.

Fehér, semmi extra.

Jó lesz ez pár évig a banyának, remélem :huh:

Jah és mindez 290.000ért jött össze.

Link to comment
Megosztás:

Mehet bele az E85 simán elektronika nélkül... :huh: A totalcar-os tesztben egy Swiftbe tisztán E85-öt tankoltak, 25e km-t mentek vele minden gond nélkül. Néha kigyullad a check lámpa a szegény keverék miatt, de el is alszik pár másodperc múlva.

Link to comment
Megosztás:

Mehet bele az E85 simán elektronika nélkül... :lol: A totalcar-os tesztben egy Swiftbe tisztán E85-öt tankoltak, 25e km-t mentek vele minden gond nélkül. Néha kigyullad a check lámpa a szegény keverék miatt, de el is alszik pár másodperc múlva.

Még kb. 150km, és én is átállok! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mehet bele az E85 simán elektronika nélkül... :lol: A totalcar-os tesztben egy Swiftbe tisztán E85-öt tankoltak, 25e km-t mentek vele minden gond nélkül. Néha kigyullad a check lámpa a szegény keverék miatt, de el is alszik pár másodperc múlva.

Elöbb még átíratom, stb... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.