Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Most elástad magad.

Minden Ebay mániákus téged fog keresni.

Udinak a hátsó lámpáját dícsérték meg, közben azért igazoltatták is. (háromszög, alvázszám, stb)

Jupppiii!Újra van szállítónk dajcsból! :D

A jóédesanyjukat,hogy ilyenre ráérnek.Mostanában elég sokszor látom a motoros rendőröket is a városban. :)

Még jó hogy nincs lovasrendőr,vagy ahogy Aranyosi mondja Emeletes állat! :D

Link to comment
Megosztás:

Aki már a háromszöget, meg a többi csecsebecsét keresi az egy népművészetiagyagedény.... :D

Annak már hiába mutatod a műbizit, ha van sapka rajtad ha nincs akkor is buktad a partit... :)

Na igen, de ha minden okés-->nem tehet semmit! :D Max felmérgesít az eset. Nekem Cegléden volt ilyen, apám kocsijával: másba már nem tudott belekötni / a szondán is túljutottunk / erre azzal a meglepő kijelentéssel próbálta oldani a bennem dúló örömteli pillanatot, hogy "hívjuk mán fel apádat, mer lehet, hogy nem is tuggya hogy használatban van néki a géppjármű" -->No Comment :D

Link to comment
Megosztás:

Udinak a hátsó lámpáját dícsérték meg, közben azért igazoltatták is. (háromszög, alvázszám, stb)

Faxfejek.banyek erre van idejük. :)

Tegnap este véget ért a Vectrás vesszőfutás.Az alapjárat nemlétét az okozta, hogy az a 2 pólusú csati ami rámegy az alapjáraira, na annak közvetlen a tövénél elöregett a vezeték, lemálott róla a szigetelés, és összeért.Ezért zúgott, és ezért nem dolgozott.Továbbá találtunk még közvetlen az injektorhídban is olyan vezetéket, aminek a szigetelése el volt fáradva, nem beszélve az injektorra csatlakozó vezetékekről.a 4ből 3nál kellett újraszigetelni, mert elöregett rajta, és igenigen közel volt ahhoz, hogy durva zárlatot csináljon.

Igazán remek.Szal nem volt xar az alapjárati, és nem halt be 3X a tömegmérő.Egyszerűen csak zárlat volt.

Special thx Bazsinak, aki türelmesen végig molyolta a kábeleket. :D

Link to comment
Megosztás:

csak zárlat volt.

má megin az elektronika...és még nem CanBus...

Tegnap kicserélték Zsoltiék a Toyotán a vezérlést, +a váltó és difi olajat. A Vectra is megkapta az olajcseréjét.

Most aztán 2x10.000km-ig csend legyen!!! vazze egy 100ast hagytam a Kis és Társánál alig 2 hét alatt :) :D :D

Toyota

- olajcsere

- összes szűrő

- kardáncsapágy

- vezérlés

- 3db ékszíj

- váltó olaj

- difi olaj

- izzók

Vectra

- olajcsere

- összes szűrő

hátra van még az ékszíj meg a feszítője az még egy nyelet lesz...

asszem ennyi

Link to comment
Megosztás:

Na igen, de ha minden okés-->nem tehet semmit! :D Max felmérgesít az eset. Nekem Cegléden volt ilyen, apám kocsijával: másba már nem tudott belekötni / a szondán is túljutottunk / erre azzal a meglepő kijelentéssel próbálta oldani a bennem dúló örömteli pillanatot, hogy "hívjuk mán fel apádat, mer lehet, hogy nem is tuggya hogy használatban van néki a géppjármű" -->No Comment :)

NA ez a nevetséges!!!! Amióta,nincs az a törvény,h használati papír kell a tulajdonostól,ha a járművét használod,azóta ilyen hülye fenyegetésekkel nem kell foglalkozni. Most elképzelem azt,h árut szállítok és megállít a rendőr,majd mondja,hívjuk fel apámat...tuti kiröhögném a fejét ott helyben :D :D :P

Jónéhányszor volt már bírósági ügyem,mert feljelentettek,minden hülyeség miatt. A röhej,h én nyertem meg az összeset!! ;)

Majd egyszer ezeket elmesélem :D

Link to comment
Megosztás:

Drága lesz donornak a leendő Corsádhoz... :D :D :D

Nemnem.A jelenlegi helyett nézelődöm, és úgy tűnik, hogy az ésszerűségnek kell döntenie már megint, nem pedig az álmoknak.

Tegnap, miközben beszélgettem a csapat hivatásos apmervadászával, feltett egy érdekes kérdést.Miért akarok én olyan autót, amihez nincs meg a szaktudás/kapcs.rajazok, miegymás?Miért akarok kiszabni magammal? S, jobban belegondolva baromira igaza van.Igaz, ilyenem már volt.De....ehhez mindenki ért.A motorjában van fantázia, mindezek mellett a fentartási költsége gyakorlatilag minimális, és tényleg mindent szét tudunk úgy szedni rajta, hogy nagyon jó minőségű alkatrészekből össze is tudjuk szintén fillérekért rakni.

Hitel jelenleg nem fér bele a költségvetésbe akár hogy számoltunk anyukával, de a Vekinek mennie kell a háztól.

Hátígyhát...... :)

Link to comment
Megosztás:

...

Hátígyhát...... :)

Gondoltam, hogy ilyesmi a megfontolás. Nálam is általában ilyen a helyzet, de most szerencsésnek mondhatom magamat, hogy ez a kisebb költségű autó egy Corsa, ami tetszik is (most a jelenlegi szívásoktól eltekintve). Nekem is ez a bajom az új autókkal, hogy túl van kompjuterizálva és alig tudsz valamit már akár otthon megcsinálni. Ezek a 90-es évekbeli autók szerintem a legoptimálisabbak ilyen szempontból. Még a Corsa előtt én is szemeztem Astra F -ekkel, de aztán jött a piros 1.4i és megfertőződtem :D

Persze, ha már nekem is lenne családom, biztosan más szempontokat is néznék, de egyelőre így jó. Meg aztán a Morzsában is elfér egy gyerekülés :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nemnem.A jelenlegi helyett nézelődöm, és úgy tűnik, hogy az ésszerűségnek kell döntenie már megint, nem pedig az álmoknak.

Tegnap, miközben beszélgettem a csapat hivatásos apmervadászával, feltett egy érdekes kérdést.Miért akarok én olyan autót, amihez nincs meg a szaktudás/kapcs.rajazok, miegymás?Miért akarok kiszabni magammal? S, jobban belegondolva baromira igaza van.Igaz, ilyenem már volt.De....ehhez mindenki ért.A motorjában van fantázia, mindezek mellett a fentartási költsége gyakorlatilag minimális, és tényleg mindent szét tudunk úgy szedni rajta, hogy nagyon jó minőségű alkatrészekből össze is tudjuk szintén fillérekért rakni.

Hitel jelenleg nem fér bele a költségvetésbe akár hogy számoltunk anyukával, de a Vekinek mennie kell a háztól.

Hátígyhát...... :)

Mit mondtam neked,amikor eltoltad az astrát a háztól? :D

Mit mondtam,amikor megvetted az vecit? :D

A kör bezárul! :P

Te nőügykben vagy nagy jós,úgylátszik én autóügyekben! :D

Link to comment
Megosztás:

Velem a legjobb rendőrsztori az volt, amikor szép komótosan igazoltatnak (akkor még Trabim volt) és közben ott a kanyarban erőcsúsztatnak a Ladával a (többségben lévő) kisebbségiek. Persze rájuk sem bagóztak, amikor végeztek a közúti ellenőrzésemmel, beszálltak a kocsiba és elindultak az ellenkező irányba :)

Link to comment
Megosztás:

Nem kérdezted meg, hogy hol ittatok pertut?

Nálam ott szakadt volna el a cérna.

Amióta sokat járok rendörségi ügyeletekre,másképp állok hozzájuk.

Ezt azért elolvastatnám velük:

Nem tudom, önök hogy vannak vele, én a dedós, bujkálós-traffipaxolós rendőröket is szívesebben látnám, amint a zebrára fittyet hányó, és ezzel emberi életeket veszélyeztető sofőrökre vadásznak.
Link to comment
Megosztás:

De had védjem meg azokat, akik normálisak. Sok ilyen is van, csak azok annyira nem tűnnek fel nekünk mert a rossz élmények jobban megmaradnak. Egyszer a körúton felforrt a hűtővíze a Skoda Favoritnak (volt ilyen is :) ) és a motoros rendőrök segítettek félretolni és nem igazoltattak vagy szivattak vagy ilyesmi, csak tették a dolgukat - elősegíették a forgalom zavarmentességét.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.