Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kicsit furcsák ma a népek az Úton.Szabályosan tolakodnom kellett, hogy ne szorítsanak le.Még mindig csak sokadrangú közlekedési eszköznek tartják a motort.Legalább is ezt a kisebb fajtát.De mind1.Lámpánál úgy is én mejek előre! B) Ők meg beragadnak! B)

Link to comment
Megosztás:

Amszterdam, de majd csak holnap ér kiröhögni. B) B)

már bánom, hogy hazajöttem.

Ma reggel 4-kor feküdtem, 9 után már indultam is pestre mint egy levezetés vezetés képpen :P

most értem, volt dugó, nem kicsi. kell egy autómata HIACE.

Múlt héten voltam Berlina garázsaiban...hát ha onnan egyszer autót tolunk ki az igazán nagy szó lesz...

:D ;) ;)

mindene szét van szedve, gondoltam viccből rendet rakok míg hazaér :lol:

hajrá Zoli :P

Link to comment
Megosztás:

Én nem bánnám, ha ezek a kis sz@rok nem nagyon terjednének el.

Valamelyik nap is eléggé feltartott az egyik. Akkor már inkább egy robogó, azt könnyebben ki lehet kerülni.

Ja, az is igaz. Bár vannak emberek, akik normál autókkal is így mennek... B)

Aztán csodálkoznak, hogy az ember nincs egy sávban pár másodpercnél tovább, meg ideges, meg gyorsan hajt... B)

Link to comment
Megosztás:

Jó van akkó menyé akkó! ;)

Mejek ish! ;) Amúgy Morgónak leszállítottam mindent amit kért.A fékállító autómata necces volt, de végül az uccsó darabot hoztam el a bontóból.Tőle olyan 150m-re! B) Szal az összeset elhoztam! :D

Hátígyhát.Meg keresztül/kasul motoroztam a városban.A fékcső volt a legklafább.Kivittem, oda adtam a tagnak, aztán rágyújtottam.Nem tudtam elszívni a cigim mire elkészült.Kb. 5 perc volt max. Meg 1000ft tokkal vonóval.Csak lestem bakker.... B) Úgy terveztem, hogy lesz vagy fél óra.Ezzel szemben meg....

No meg láttam egy atomjaira hervadt Mantát.Sajnos elég sokminden hiányzott már róla, de pl. az ülések még benne voltak meg a motor is....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.