Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma fehívott Deák Árpi, "titkárnője", hogy megkapta az árajánlatot, a cuccaimra, mit ki kellene cserélni a gépsasban... :D

Hozzáteszem, hogy a múltkor, még arről volt szó, hogy 15 pézért meglesz az egész...:

szilent-cser a jobb oldalon, fékolajcsere,fútómű beállítás!

Erre most meg CSAK az anyag lenne vagy 25e. B)

2 toronycsapágy,jobb oldali stabrúd-szilentek, kormánymű felújító készlet...

szóval, nem is tudom, hogy akkor egyáltalán megcsináltassam-e most, de kicsit sokallom B)

Írd össze, pontosan mire van szükséged, és utánakérdezek......Én is......

Link to comment
Megosztás:

Írd össze, pontosan mire van szükséged, és utánakérdezek......Én is......

Az a baj, hogy pontosan nem tudom, mert nincs összeírva nekem, csak amire hirtelen emléxek:

jobb oldali kormányösszekötő,szilent, lóg mindkét torony, fékolaj-csere

hirtelen ennyi!

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy pontosan nem tudom, mert nincs összeírva nekem, csak amire hirtelen emléxek:

jobb oldali kormányösszekötő,szilent, lóg mindkét torony, fékolaj-csere

hirtelen ennyi!

Hááát,annyira nem sok szerintem,de lehet hogy ezt Zsoltiék is megtudnák oldani okosba!

Link to comment
Megosztás:

Nem szemétdombon, hanem disznóólak voltak a kert egyik részén. Ahol a kincseket találtam, azok az ól alapjába voltak bedobálva.

Kiszedtem a beton alapot is, mert én parkosítani akarom a kertet, és nem háztáji gazdaságot szeretnék. Eddig 2 konténer szemetet vittek el, de még tuti lesz másik kettő is, egyiket a napokban várom.

A régészek meg jöhetnének, nekem kevesebbet kellene ásni. B)

Link to comment
Megosztás:

Nah, megvolt itt Kméten is a vihar.Naggyon komoly vízátfolyások alakultak ki, hirterlen és sok esett, apró jéggel.Utóbbi elenyésző volt.Persze a kellős közepén indultunk Flóráért az oviba, és értünk is haza.Mind2n bőrig áztunk.Orsi volt szerencsés, mert Ő végig kézben volt. B) Viszont a villámlás nemkicsit aggasztott.... B)

Link to comment
Megosztás:

Nah, megvolt itt Kméten is a vihar.Naggyon komoly vízátfolyások alakultak ki, hirterlen és sok esett, apró jéggel.Utóbbi elenyésző volt.Persze a kellős közepén indultunk Flóráért az oviba, és értünk is haza.Mind2n bőrig áztunk.Orsi volt szerencsés, mert Ő végig kézben volt. :D Viszont a villámlás nemkicsit aggasztott.... B)

Én meg pont telibe kaptam,a sok béna meg gyök2-vel araszolt,mert féltek az esőben.Én meg siettem volna,hogy ne kapjak jeget a kocsira,de nem tudtam haladni! B)

Link to comment
Megosztás:

Én meg pont telibe kaptam,a sok béna meg gyök2-vel araszolt,mert féltek az esőben.Én meg siettem volna,hogy ne kapjak jeget a kocsira,de nem tudtam haladni! B)

Egészen apró jég volt......legalább is itt.Anyuméknál féldiónyi darabok hullottak.Le is rendeztek mindent ami gyümölcsfán volt..... B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.