Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tegnap elmentem én is lányom úszótanfolyamára.Egy kis ideig a frász kerülgetett, de aztán láttam, hogy ha nem kapkod, akkor szépen megy neki az úszás.No meg azt is, hogy folyamatosan engem néz, és nekem vigyorog.Tehát sokat jelentett neki, hogy nézem amit csinál, hiszen alig pár hete kezdte és nagyon jól halad.

Rá volt kötve ilyen parafa? tégla szerűség, és a hátán volt.4el kezdte, majd a tanfolyam végére már csak 2 volt rajta.De érdekes volt látni a sok kis emberkét, ahogy ezekkel a téglákkal a testükön futkosnak a medence szélén.Kisit olyan volt, mint a mudjahedek a tártáskákkal egy afgán dokumentumfilmen. B)

Volt egy kissrác, aki éppen azt gyakorolta, hogy hogyan kell beletenni a fejét a vízbe.Édes kis pofa volt.Eleinte nagyon nem akarta, vagyis inkább nem merte csinálni, és a medence szélén pityergett, mert félt.Aztán hála az úszóedző kitűnő pedagógiai érzékének, 1X csak azt láttam, hogy kisemberünk szépen csinálja amit kell.A végén már nagyon kék volt szegénynek a szája, ergo fázott mint a vadászkutya, de csinálta.

Ebként nagyon szigorú, de következetes volt az oktató, bizony lánykámra is rá kellett olykor szólnia emelt hangon, mert nekilátott idétlenkedni.Feleségem olyankor rám nézett, hogy mit szólok hozzá.Őszinte leszek.Nekem nagyon tetszett a szigor amit megkövetelt a srác, úgyhogy ezt mondtam is anyukának.Ezt így kell.Csak így lehet eredményeket elérni.Igazi régivonalas megoldás, de hatékony.Tetszett. B)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szépen köszönöm minden érintettnek a tegnapi segítséget.Én is jóól elfáradtam, de végre egyben van a gép eleje.Egész jó móka ez a KONI gátló! B) Főleg ha tekergetve van kicsit! B)

Sikerült kiszedni a kamiont az árokból?Kidrült, hogy mit csinált rosszul?

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szépen köszönöm minden érintettnek a tegnapi segítséget.Én is jóól elfáradtam, de végre egyben van a gép eleje.Egész jó móka ez a KONI gátló! B) Főleg ha tekergetve van kicsit! B)

Sikerült kiszedni a kamiont az árokból?Kidrült, hogy mit csinált rosszul?

Nem mentünk menteni végülis,mert csak daruval lehetett kiszedni,szal Csabi ment ma reggel.

Link to comment
Megosztás:

Akkor eljövöl a Corsával...... B) Haza felé meg majd megest azzal jövöl, mert kölcsön adom majd! B)

Nem sok kedvem van a sajátom nélkül menni autós talira.

Inkább anyámék kérnek majd kocsit,mert bizony nem fogom oda adni és nem érdekel a kifogás.

Nagyon elegem van abból,hogy mindig nekem kell alkalmazkodni.

Link to comment
Megosztás:

Nem sok kedvem van a sajátom nélkül menni autós talira.

Inkább anyámék kérnek majd kocsit,mert bizony nem fogom oda adni és nem érdekel a kifogás.

Nagyon elegem van abból,hogy mindig nekem kell alkalmazkodni.

Be kellene ruházni egy 4 ajtós Corsa TR-re.......

Van használható csomitartója, és alacsony fentartási költségű......

Link to comment
Megosztás:

a több autóval csak a baj meg a gond nő...én má csak tudom.

Még olajcserére sem viszi el senki a cégest sose pedig csak egy telefon...de alegrosszabb, hogy hajlandóság sincs rá, hogy legalább azt tudják mi kell hozzá...még jó hogy legalább a kútfejet nem keverik össze... B) B) :D

Johnny én majd hazahozlak, a Corzát meg lefele Te viszed azt mindenki boldog.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.