Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sziasztok!

Tudom eltűntem mint az aranyóra! De dolgozom, reggeltől estig. Most ráérek mert táppénzen vagyok, elszakadt a vádlimban izom. Mi van veletek, jól vagytok? Vasárnap gurultam át Kecsón és 5-ös út előtt találkoztam Johnny-val, előttem volt kettő autóval, dudáltam integettem neki, de szerintem nem ismert meg. Sajnos meg kellett válnom az astrámtól, mert luxus lett volna 2 autót fenntartani, így maradt a c-max,mert az még csak 2 éves. Remélem ez miatt nem leszek kirekesztve? Egyenlőre ennyi belőlem, majd sűrűbben benézek.(ez nem fenyegetés) Szép napot mindenkinek, balesetmentes közlekedést! Csákány!

Link to comment
Megosztás:

Csak a gyors autókat nem könnyű ám észrevenni, mert huss, és már ott sincs.. ;) :rolleyes:

Csabi!

Kösz a felajánlást, de úgy néz ki, hogy az egész családot viszem, mert Paja felajánlotta a melós autót.

Abba meg beférünk kényelmesen. Ezer köszönet érte.

Link to comment
Megosztás:

Csak a gyors autókat nem könnyű ám észrevenni, mert huss, és már ott sincs.. :lol: ;)

:rolleyes:

akkó nem is mentem gyorsan, tekintettel voltam Dezsőre.... ;)

Csabi!

Kösz a felajánlást, de úgy néz ki, hogy az egész családot viszem, mert Paja felajánlotta a melós autót.

Abba meg beférünk kényelmesen. Ezer köszönet érte.

Nincs mit... :lol:

akkor 4 autóval megy a konvojozás?

Már a szelidi topikban írtam is...

Link to comment
Megosztás:

Azt a feketét?

Mennyiért adják? Csak érdeklődés szintjén.

A kárszakértőtől függ, hogy mi lesz a végkifejlet.

Az is igaz, hogy ha cserélném akkor már 2.0 környékén gondolkodnék, esetleg 1.8.

Fehér 5 ajtós 93-as , 1.6-os , 120e Km-ert futott , 420e az írányár , 2év müszaki , friss zöldkártya , új aksi , sportkipfogó , sportkormány , ennyit tudok róla. Ha kell majd szólsz , ha nem akkor másnak is eladó . :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Akkor még én is ott voltam a közelben, mert együtt jöttünk S.vadkertről :rolleyes:

Hali!

Én meg Félegyházán voltam,és a Kurucz körúton jöttem, és az 5-re tartottam és ő előtte egy kereszteződéssel kanyarodott le jobbra. Kék focus-szal voltam. Sajna bocsi téged nem láttalak. Ha hamarabb észrevettem volna, biztos utána megyek, de én már másik sávban voltam.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudtok valami jó torrent oldalra meghívót küldeni? Olyan hely kellene ahol nem csak filmek vannak, hanem minden más is.

Pé máskor küldött a moobsra, de ott már régen voltam, meg a régi emailcímemmel, és biztosan töröltek. Nomeg az utolsó időben eléggé akadozott az oldal, és inkább nem látogattam.

Link to comment
Megosztás:

Néztem. Sajnos az Pretorianson: " Nem tudsz küldeni meghívót mert a meghívóid száma: 0 | Fel kell még töltened: 1.94 TB",

míg a Gigatorrentsen: "Figyelem! A felhasználó limitet elértük. (25,000) ". Pedig ezen az oldalon van 14 meghívóm. :rolleyes:

A Majomparádén a helyzet a következő: "A meghívás és a regisztráció továbbra is, határozatlan időre, le van zárva!" Pedig itt 5 meghívóm van.

Szóval sajnos nem tudok segíteni. A Splinteren ugyan még rajta vagyok, de az nem valami nagy oldal, alig van rajta valami. De ha gondolod, oda azt hiszem meghívhatlak.

Felnéztem: "

Failed:

Sajnálom!

Nincs felhasználható meghivód."

Szóval a Splinter is kilőve. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jut igy eszembe a Szelidi kiruccanásra készülödve hogy kellen sört vinni és ezen gondolkodva, mindtha lenne itt 1-2 ember eki jön nekem jo pár sörrel szeretném megjegyezni hogy a barnasört és szüretlen buzasört szeretem utobbit stilusos pohar hiányab hanyagolnam, ja és a SOPRONI vagy Hainekken a többi kedvenc. Akinek nem inge ne vagye magára :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jut igy eszembe a Szelidi kiruccanásra készülödve hogy kellen sört vinni és ezen gondolkodva, mindtha lenne itt 1-2 ember eki jön nekem jo pár sörrel szeretném megjegyezni hogy a barnasört és szüretlen buzasört szeretem utobbit stilusos pohar hiányab hanyagolnam, ja és a SOPRONI vagy Hainekken a többi kedvenc. Akinek nem inge ne vagye magára ;)

Ingre nem öntük sört sogór! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.