Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Épp a héten jöttem rá, hogy mióta kész a Corsa, még nem is voltam fent vele Kecsón.

Lehet egyik pénteken felugranék. Szokott lenni még történés éjjel? :lol:

Elég langyi a helyzet.A rendőrök igenaktívak erre felénk mostanság.Innen is máshová járnak át a fickók......

Link to comment
Megosztás:

Erősen érik benem a gondolat, hogy elválnak útjaink a ződdel.A dolognak pusztán pénzügyi oldala van.Nem a fentartása drága, hanem az árából maradna lóvém, hogy ne kelljen kuporgetzizni.

Szóval uhraim asszem szabad a vásár.A műszaki állapotát mindenki ismeri, az ára pedig komplett télikerék garnitúrával értendő.850e.ft.

Ez van...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Erősen érik benem a gondolat, hogy elválnak útjaink a ződdel.A dolognak pusztán pénzügyi oldala van.Nem a fentartása drága, hanem az árából maradna lóvém, hogy ne kelljen kuporgetzizni.

Szóval uhraim asszem szabad a vásár.A műszaki állapotát mindenki ismeri, az ára pedig komplett télikerék garnitúrával értendő.850e.ft.

Ez van...... :lol:

Losi, tényleg nem értelek...

Aztán veszel valami szart, amire locsolhatod ismét a lóvét, valamint megint buksz 100e átírási költséget.

Lassan már Te leszel az okmányirodák fő bevételi forrása.

Szerintem alaposan gondold meg, mert ha ezt eladod, úgyse lesz elég a következő autó.

Mondjuk én már a Vectrát se adtam volna el. :lol:

Link to comment
Megosztás:

És mi lesz helyette ?

Gyanítom, hogy megint rámozdul valami japán csodára.

Amúgy én sem értem, hogy most miért kell cserélni ettől olcsóbbat ha veszel arra megint költeni kell egy rakás lét.

Nálam van faterom 323-asa, hát továbbra sem tudom megszeretni ezeket a gépeket. Eddig a váltó am valamiveli jobb az opeléhez képest.

Ami nagyon zavar, hogy a műszereket nem látom a kormánytól. Nameg a kuplungja sem egy szuper, bár ez lehet egyedi betegség.

Baranyi Feri volt megnézni a gépet, még be kell szerezni egy tárcsás hidat, és vihetem hozzá a vasat javításra.

Link to comment
Megosztás:

bazze Wolfi... szóhoz sem jutok.

1. Szombaton mentem egy eszetlen etapot, aztán mikor haza értem, remegő lábakkal szálltam ki a saját autómból.Volt benne pár eszetlen dolog is, amit így utólag belegondolva nagy m@rhaság volt megcsinálni.

Nem hiányzik, hogy porrá törjem ezt az autót, esetleg megöljek bárkit is, és egy durva gyorshajtási bírság sem hiányzik.

2. Jelenleg elég gáz az anyagi helyzetünk, ha összetöröm az autót, akkor nincs miből felépíteni.Így keresek egy olcsóbb verdát ami nem feltétlenül Opel, és kevésbé szerethető így nem érzek késztetést rá, hogy költeni is akarjak rá a fontosabb dolgokon kívül, mint pl. Olajcsere, tankolás, miegymás.

Demó hidd el, nekem már vad vágatásokra nincs szükségem.Ez is túlzás volt ami szombaton volt.1Xűen tudtam és éreztem, hogy ott van a seggem alatt a 137LE, és nem tudtam megállni, hogy ne toljam neki.Mondhat bárki bármit, képtelenség kiállni.

Link to comment
Megosztás:

1. Szombaton mentem egy eszetlen etapot, aztán mikor haza értem, remegő lábakkal szálltam ki a saját autómból.Volt benne pár eszetlen dolog is, amit így utólag belegondolva nagy m@rhaság volt megcsinálni.

Nem hiányzik, hogy porrá törjem ezt az autót, esetleg megöljek bárkit is, és egy durva gyorshajtási bírság sem hiányzik.

2. Jelenleg elég gáz az anyagi helyzetünk, ha összetöröm az autót, akkor nincs miből felépíteni.Így keresek egy olcsóbb verdát ami nem feltétlenül Opel, és kevésbé szerethető így nem érzek késztetést rá, hogy költeni is akarjak rá a fontosabb dolgokon kívül, mint pl. Olajcsere, tankolás, miegymás.

Demó hidd el, nekem már vad vágatásokra nincs szükségem.Ez is túlzás volt ami szombaton volt.1Xűen tudtam és éreztem, hogy ott van a seggem alatt a 137LE, és nem tudtam megállni, hogy ne toljam neki.Mondhat bárki bármit, képtelenség kiállni.

Hát, nem tudom. 60 lovas autóval is lehet nagy hülyeséget csinálni, illetve veszélyesen közlekedni.

Ha most ezt eladod, akkor mire rendbe rakod, átiratod a másikat, már majdnem ugyanott leszel anyagilag, mint ahogy ezzel most vagy. Ha nem is egyből, de legkésőbb pár hónappal később.

De ez a Te döntésed, Te tudod mit kell csinálnod. Csak gondold és számold át alaposan, mert nem vagyok meggyőződve arról, hogy ami hirtelen olcsóbbnak tűnik, az pár hónap múlva is az olcsóbb lehetőség lesz.

Link to comment
Megosztás:

Gyanítom, hogy megint rámozdul valami japán csodára.

Pontosan.

De költeni csak annyit fogok rá, amennyi éppen szükséges.Használom, míg jobbra nem lesz keret.

Baranyi Feri volt megnézni a gépet, még be kell szerezni egy tárcsás hidat, és vihetem hozzá a vasat javításra.

Mennyit mondott rá?Hidat meg szerválj Feritől.De új tárcsával, csapággyal, kézifékkötéllel, tehát ahogy kell.

Link to comment
Megosztás:

Hát, nem tudom. 60 lovas autóval is lehet nagy hülyeséget csinálni, illetve veszélyesen közlekedni.

Ha most ezt eladod, akkor mire rendbe rakod, átiratod a másikat, már majdnem ugyanott leszel anyagilag, mint ahogy ezzel most vagy. Ha nem is egyből, de legkésőbb pár hónappal később.

De ez a Te döntésed, Te tudod mit kell csinálnod. Csak gondold és számold át alaposan, mert nem vagyok meggyőződve arról, hogy ami hirtelen olcsóbbnak tűnik, az pár hónap múlva is az olcsóbb lehetőség lesz.

Nincs konkrét autó kinézve, egyelőre csak ezt a megoldást látom a problémám megoldására.Hidd el, én sem vok boldog, de jelenleg nincs más választás.nem élünk nagylábon, de így sem elég a pénzünk semmire, hónapról hónapra élünk.

Kell, hogy legyen némi anyagi tartalék.Jelenleg nincs.Mint ahogy más megoldás sem.

A verdát meg a korábban kiírt árnál olcsóbban nem adom oda.

Link to comment
Megosztás:

1. Nem hiányzik, hogy porrá törjem ezt az autót, esetleg megöljek bárkit is, és egy durva gyorshajtási bírság sem hiányzik.

Én nem rég óta vagyok itt, de ha nem sértelek meg vele, én is hozzászólnék a dologhoz. Időnként minden autóból ki próbálja hozni az ember, ami benne van, csak nem árt, ha tudja, mikor teheti meg. Viszont ahol a 137 paci kihúz, a 60-80LE-s gépcsodákkal ottmaradsz. És ez nem feltétlenül esik egybe egy hétvégi haknival, amikor beremeg a láb, és azt is észreveszed, ami még csak akkor fog megjelenni előtted. Ott van elég adrenalin, hogy baromi gyorsan lereagáljon dolgokat az ember, de egy kicsit benézett előzésnél munkából hazamenet 1.0-át hiába dobsz vissza 3.-ba. Gyorshajtáshoz meg már nem kell száguldani. Akár egy trabi is összeszedhet 300 000-es bírságot. Ha erre tudsz megoldást, az érdekelne engem is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.