Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

nekem is okoz ám pár álmatlan éjszakát...

Sokan vagyunk ám ezzel így.Amúgy azzal az ótómatával az lesz a baj, hogy véleményem szerint nem fog enni 10L alatt.Főleg ha pl. klímázol is, márpedig fox.

Fecó Corsája....... :lol: :lol: De ugye elég célirányos autó.

Ha pedig Corsa, akkor B v. C és persze GSi! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A digitklíma sajnos nincs benne az pedig ugye az egyik feltétel.

Csatlakozom a névnapi jókívánságokhoz mindkét családnál!

És nem győzök hálálkodni a klubtársaknak az irányamban nyújtott segítőkész hozzáállásukért. Nem írok listát, de sokan vagytok.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

sürgős lett az autó keresés mert tegnap óta teherautó sofőr vagyok és úúútááálooom szörnyen érzem magam benne szóval nekem most igenis megoldást jelentene egy ideális autó, hogy kiszabadulhassak a tranzit connectből, olyan nőietlen, teljesen lerombolja a személyiségemet és pszichológiai problémákat okoz. még mindig a korábban leítrakat keresem, mert én korábban jártam röid ideig egy régi golf gti cabrioval és imádtam!!! klíma nem kell mert van a teherautóban is meg volt a focusban is de inkább letekerem az ablakot. ha valaki tud olyat amit én keresek, szóljon légyszi

Link to comment
Megosztás:

Örülj neki bazzegh, hogy ma nem voltál bent.Egy pszichopata sofőrrel gyűlt meg a bajom.Nemkicsit volt mentálisan zavart a fickó.Ultragázzz volt.

Nem adtam neki RL csrét, mert Ő sem adott a felrakónál.Erre teljesen kikelt magából.K.né mondta, hogy legyek vele óvatos, mert korábban is volt már itt.

Kiakadt, aztán azzal fenyegetőzött cinikus hangon, hogy ha nem adok neki cserét, felnyom a főnökömnél, hogy árulom a RL-ot.

Na ekkor kezdtem el röhögni.Mondtam, csak nyugodtan.Na erre mégjobban kiakadt.

Miután elhúzott, jeleztem ezt a telepvezetőnél, ill. a Mátyusnál.Valszeg többet nem kell bejönnie a telep területére......

És ilyenek vezetnek teherautót.Egyszerűen hihetetlen........ :lol:

Link to comment
Megosztás:

A digitklíma sajnos nincs benne az pedig ugye az egyik feltétel.

csak autómataváltó, a klíma lehet manuál de jobb a digit.

És nem győzök hálálkodni a klubtársaknak az irányamban nyújtott segítőkész hozzáállásukért. Nem írok listát, de sokan vagytok.

nm

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.