Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Voltam Bazsinál... sikerült beszerelni a HUNFLEX-et... igaz, kis szívás volt vele, de a végén csak a helyére ment... <_<

Gepárd, vagy Joee!

Szelíd miatt, keressétek már fel Bazsit, a részletek miatt, mert nem nagyon van ideje fórumot olvasni, én meg fejből nem tudtam elmondani Neki a lehetőségeket, meg árakat...

Link to comment
Megosztás:

1. rá van írva, és a simához képest egy plusz 2szálas vezeték van rajta.

2. kinyitod az ajtót, beteszed (ülésre, csomitartóba, stb). <_< Az injektorsorról kell lehúzni a csatikat, és ezt kell közé iktatni.

A hőmérsékletérzékelőt hozzáfogatod a vízkör egy megfelelő (lehetőleg a termosztát elé) pontjához, testet adsz neki, és go.

Így kínainak tűnik, de ha ott vagy akkor már világos minden, én az előbb csináltam meg.

A srácoknak köszi a segítséget, ami főleg szerszám terén volt érdemi.

Működik.

Ja, és volt egy trabisunk is. :)

Mélykék Pista!

Gepárd is válaszolt, tehát ugyanazt tudom mondani, hogy rá van írva és az injektor csatikon kivül van egy két vezetékes hőfokjeladó is. :)

Link to comment
Megosztás:

Gepárd, vagy Joee!

Szelíd miatt, keressétek már fel Bazsit, a részletek miatt, mert nem nagyon van ideje fórumot olvasni, én meg fejből nem tudtam elmondani Neki a lehetőségeket, meg árakat...

Megtettem.

Max 1 napra jön, ha lesz ideje <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Péntek délután elhoztam a kocsit a szerelőtől,hál istennek megint ott van!Hol is máshol,inkább ott mint a garázsban!Már lassan új autóm lesz!Jajj de jó!Minden szimering ,tömítés ki van cserélve csak a főtengelyé maradt!Most orrán-száján folyik az olaj!Nem csöpög,folyik! <_<

Link to comment
Megosztás:

Ki kellene cserélni azonnal....nekem 1x pályán "130-nál" nyomta ki a hátsó főtengely szimeringet, szerencsére a veki digit műszerfalon van olajnyomásmérő az mentett meg a mocigeneráltól. Külön köszönet Tominak, J0hnny-nak, Losinak, Bazsinak a segítségért amit akkor nyújtottak nekem. <_< Képek az akcióról itt: http://www.kep.tar.hu/udi/50494917#2

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.