Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

:) ne idegejjé... :P

De még tényleg nem beszélnek na! :lol:

eleje kész, hátul a két nagy szilentet kell cserélni.

Mennyire macerás?Könnyen szétborítható? :hiya:

Amúgy tegnap ahogy néztem az Omit, kis híján szerelmes lettem.Olyan a segge a gépnek, mint egy jó nőnek! :D Kiba. formás! :D

Így vagyok még az E34/E38 ill. régi A8 vonallal ish! :(

Link to comment
Megosztás:

na csávók!

kipufogó sortömítés de inkább öntvény repedés, két hátsó dob csere és utána a helyére lehet húzni a kipufogót.

a trafó szar, opelba nincs, kis és t nincs de rendelhető. 2-3 nap viszont próbára senki nem hozatja le.

de nekem valami nem oké. a 4es henger gyertyapipája ki van repedve és fehér por körkörösen a fekete gumin a lyuk körül.

tegnap előtt is láttam de nem tulajdonítottam neki túl nagy szerepet, és letöröltem. ma megint ott van. lehet a lyukon áthúz és testel a blokkon?

Link to comment
Megosztás:

na csávók!

kipufogó sortömítés de inkább öntvény repedés, két hátsó dob csere és utána a helyére lehet húzni a kipufogót.

a trafó szar, opelba nincs, kis és t nincs de rendelhető. 2-3 nap viszont próbára senki nem hozatja le.

de nekem valami nem oké. a 4es henger gyertyapipája ki van repedve és fehér por körkörösen a fekete gumin a lyuk körül.

tegnap előtt is láttam de nem tulajdonítottam neki túl nagy szerepet, és letöröltem. ma megint ott van. lehet a lyukon áthúz és testel a blokkon?

Sok apró bosszantó hiba.Ez ilyen sajnos.Ha öntvényrepedt a dolog, a cserét ideiglenesen heggesztéssel ki lehet húzni, de max. 2-3e.km és újra kakukk lesz sajnos.A gyári pedig asszem v.mi 47e.?ft.Akkor már inkább egy 4-2-1, ha olcsóbb........Pl. Kiskunmajsán....

Link to comment
Megosztás:

Üdv emberek.

Megjöttünk mi is a nyaralásból.

Asszony szeme viszont nem lett sokkal jobb, ma be is mentünk egy kontrollra aztán bent is fogták.

Jelenleg a szemészeten kapja a szteroidokat és remélem gyógyul.

Még kérdéses, hogy mi okozta, valami góc.

Holnap megyünk erre-arra góckutatásra.

Szal.... jól telik a nyár.

Link to comment
Megosztás:

Üdv emberek.

Megjöttünk mi is a nyaralásból.

Asszony szeme viszont nem lett sokkal jobb, ma be is mentünk egy kontrollra aztán bent is fogták.

Jelenleg a szemészeten kapja a szteroidokat és remélem gyógyul.

Még kérdéses, hogy mi okozta, valami góc.

Holnap megyünk erre-arra góckutatásra.

Szal.... jól telik a nyár.

Mielőbbi jobbulást néki :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.