Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Gyerekek, ti annyi szakival rendelkeztek! nincs "véletlen" olyan köztetek, aki qrva olcsón tudna keríteni villanyóra szekrényt amit az e-on is elfogad?

Áthelyezésen fáradozunk, és erre elég gyér a felhozatal.

1 db 3 fázisú, meg 2 db éjjeli 1 fázisú van most rossz helyen, ezeket mindet kb. 3 méterrel odébb akarjuk rakatni.

Jelenleg egy kb. 30 éves fa faliszekrényben vannak.

Vagy ha szerintetek 45 alatt lehetetlen megoldani, akkor storno a kérés, csak sokallom.

Sajna szerintem nincs itt sem olcsóbb megoldás, itt nálunk áthelyezéskor csak a telekhatárra lehet rakni az új mérőhelyet, ami 95-ezer píz.....

A Henser szekrény is kb. 40-ezerre jön ki ,17-ezer a 3 fázisú + a két 1 fázisú 11-11 ezer.....ha egyáltalán elfogadják az e-on-nál....

Szerintem keress egy maszek szakit, hátha tud okosságot....

Link to comment
Megosztás:

Sajna szerintem nincs itt sem olcsóbb megoldás, itt nálunk áthelyezéskor csak a telekhatárra lehet rakni az új mérőhelyet, ami 95-ezer píz.....

A Henser szekrény is kb. 40-ezerre jön ki ,17-ezer a 3 fázisú + a két 1 fázisú 11-11 ezer.....ha egyáltalán elfogadják az e-on-nál....

Szerintem keress egy maszek szakit, hátha tud okosságot....

Mondjuk, ha telekhatáros, akkor legalább megszabadulnánk a 2 légvezetéktől, ami a későbbiekben a tető átszabásánál szintúgy szopatás.

Elfogadni elfogadják, bár a szerelő nem sűrűn csinál áthelyezést, csak új kiépítéseket, de most fog beszélni eonos emberével, hogy lehet-e...

Az a baj, hogy bővítésben gondolkozva most qrva rossz helyen van ez a 3 óra... a létesítendő új falba is belelógnak, meg az új szobába is. Másik irány még a felfelé lenne, de az sokkal "mulatságosabb" lenne.

Amúgy itt, nálunk kaptam Hensel-ből 65-ös ajánlatot az egyik nagykertől... ugye milyen barátságosak? :s

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.