Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Bakker, hogy mekkora paraszt némelyik taxis... :lol:

Jöttünk, a Bethlen krt.-on a buszállomástól, 2 sáv, taxi jobbról, próbált előzni, de ugye nem sikerült neki a bejövetel, mire elfoyott a sávja... erre a barom, a 623-asnál lévő kanyar után, ahol újra 2 sáv lesz, megpróbált jobbról megintcsak irányjelző minden nélkül bevágni mellé, de én szabályosan irányjelzővel, húzódtam ki jobbra... erre a köcsög fénykürt, meg duda közepette beállt a "seggembe"... kicsit megvillantottam a féklámpámat neki, de ez nem tetszhetett a baromnak, és folyamatosan jött mögöttem... a budai úton kifelé, hagytam had menjen... erre beállt elém, és még az ex-robinson előtt, lelassultunk, majdnem állóra... :lol: próbáltam kikerülni, de mindig elém állt... kicsit felkúrta az agyam, de nem kötözködtem vele, had menjen a barom, de ezt újra eljátszotta az omv kútnál a középső sávban, majd mikor pirosra váltott a lámpa elfordult balra... :lol: nem értem, hogy mert valaki taxival van, azt hiszi hogy ő az isten?? na mind1, megvan a rendszáma, lehet feljelentem, közúti veszélyztetés miatt... :lol:

Link to comment
Megosztás:

de én szabályosan irányjelzővel, húzódtam ki jobbra... erre a köcsög fénykürt, meg duda közepette beállt a "seggembe"... kicsit megvillantottam a féklámpámat neki, de ez nem tetszhetett a baromnak, és folyamatosan jött mögöttem... a budai úton kifelé, hagytam had menjen... erre beállt elém, és még az ex-robinson előtt, lelassultunk, majdnem állóra... :lol: próbáltam kikerülni, de mindig elém állt... kicsit felkúrta az agyam, de nem kötözködtem vele, had menjen a barom, de ezt újra eljátszotta az omv kútnál a középső sávban,

Ezeket azért nem értem meg, mert ha eddig sietett akkor hogyhogy ráér fékezgetni... ha meg ráér, akkor előtte miért nem közlekedik normálisan...

na mind1, megvan a rendszáma, lehet feljelentem, közúti veszélyztetés miatt... :lol:

Sok esély tanuk híján nem adok annak, hogy bármi is történni fog... Sajna ha nincs külső tanúd, vagy E-tanu (amit még mindig nem kötelesek bizonyítéknak elfogadni) akkor tojnak rád - hacsak nincs ismid a jardon, és "magánakcióban" megoldod...

Link to comment
Megosztás:

Bakker, hogy mekkora paraszt némelyik taxis... :lol:

Nem egy ezüst kereklámpás merga volt?

Amúgy én egy civil rendőrautót dudáltam le robogóval.Kicsit későn tette ki az irányjelzőjét.Nézett nagy szigorúan, én meg nyugodtan néztem vissza, és csóváltam a fejem.Amúgy itt lakik a szomszéd utcában. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezeket azért nem értem meg, mert ha eddig sietett akkor hogyhogy ráér fékezgetni... ha meg ráér, akkor előtte miért nem közlekedik normálisan...

Sok esély tanuk híján nem adok annak, hogy bármi is történni fog... Sajna ha nincs külső tanúd, vagy E-tanu (amit még mindig nem kötelesek bizonyítéknak elfogadni) akkor tojnak rád - hacsak nincs ismid a jardon, és "magánakcióban" megoldod...

Így van, ezt nem értettem én sem, ha annyira sietett, akkor mi a rákért akarta pofán vágatni magát... :lol:

Tanum van, a párom mellettem ült... :lol:

Jah, meg Turci is... arra járt épp. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Így van, ezt nem értettem én sem, ha annyira sietett, akkor mi a rákért akarta pofán vágatni magát... :lol:

Tanum van, a párom mellettem ült... :D

Jah, meg Turci is... arra járt épp. :lol:

A kocsiban ülőkkel nem foglalkoznak.. tudom... sajna :lol:

Turci az más kérdés.. írtad is, a ki kivel, hogyanba, hogy pont ott villantottatok egymásra :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Azért a V10 TDi Touaregekkel csak finoman :lol: :lol:

Mentem már ilyennel...nem egy ésszerű választás, mert hiába diesel nagyon sokat zabál. simán beveri a 15-20 litert ha kihasználod a potenciált belőle. A feeling persze remek, de ennyi pénzért inkább vennék egy diesel Hummert, az is zabál, de legalább nem egy tucat áru! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A kocsiban ülőkkel nem foglalkoznak.. tudom... sajna :lol:

Turci az más kérdés.. írtad is, a ki kivel, hogyanba, hogy pont ott villantottatok egymásra :lol: :lol:

Na látjátok van itt tanú!Mennyi kell?Egyébként velem múlt hét pénteken mikor mentem ki a pályára mert marketing és pijár felelősünk nem hozta ki Palástis molinokat(meg azt hiszi hogy ingyen van a gázolaj :P ).Na mentem vissza a pályára és egy bordó pözsó 406 EAZ a többit nem tudom szintén villog!Jól nevelt gyerek lévén be álltam papi mellé 45Km/h.Néztem a tükröt tiszta ideg volt a manusz mutogat előzni nem tud a felüljárón Így szivacs!A halasi út végén a brillnél meg be álltam mellé a lámpánál!Kérdem tőle ezért voltál ideges bazári majom?Lilult a feje ennek is nem tudom mér!Mint aszervnek lajoson! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mentem már ilyennel...nem egy ésszerű választás, mert hiába diesel nagyon sokat zabál. simán beveri a 15-20 litert ha kihasználod a potenciált belőle. A feeling persze remek, de ennyi pénzért inkább vennék egy diesel Hummert, az is zabál, de legalább nem egy tucat áru! :lol:

Én inkább a Touareget választanám akkor már. Csak azért zabáljon sokat és ne is menjen, hogy ne legyen tucatárú... Azért a V10 TDi-ből nem sok rohangál és elég durvákat lépnek (tapasztalat :lol: ).

Link to comment
Megosztás:

Így van, ezt nem értettem én sem, ha annyira sietett, akkor mi a rákért akarta pofán vágatni magát... :lol:

Tanum van, a párom mellettem ült... :lol:

Jah, meg Turci is... arra járt épp. :lol:

Ha + van a rendszám akkor lehetne mókázni vele! :lol:

És nagyon sokan láttuk az egészet,mert éppen felvonult a Kecskeméti Opelclub!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.