Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

No akkor ...... Akiesetlegnemláttavolnaazkattintsonide csak a saját stílusban töltögessünk :lol: Folyamatosan teszem fel és egy BW-st összedobok mert amit ott nyomattam nemtom hova lett :lol:

Nem tudom ez a topik nyílt? Na mindegy a lényeg hogy az oldal nem publik aki rátalál ne adja tovább legyen szíves... de nem tudom megoldani hogy csak a fórumosok érjék el....

Link to comment
Megosztás:

Találtam a Blikk-en egy cikket, ami számomra kicsit ellentmondásos, nyilván a megoldást ismerem.

Megpróbáltak kirabolni egy pénzszállítót hajnalban az M1-esen, de a rendőrök megakadályozták az akciót. A zsákmány nélkül elmenekülő fegyveresek sorozatvetővel tüzeltek a helyszínre érkező járőrökre, akik közül egy megsérült.

Sorozatvető:

mlrs18.jpg

KÉP 2.

Szóval ha ilyennel nyitottak volna tüzet, környék gyakorlatilag nem létezne..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma este tali van Kméten a piac parkolójában az El Bundinál.Esetleg bejöhetnél......

Tominak amúgy a 101LE-s verziójú Vectrája volt, szal bármit kérdezhetsz tőle..

sajnos most programom van estére ahová már el kellet volna indulnom 5 perce :lol: de majd csak odaérek-.-

Talán legközelebb. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.