Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kéz és lábtörést! :) De ha kivárnál a vásárlással februárig, mikor be van állva a piac, sokkal jobb kondíciókkal tudnál venni magatoknak másik gépet.Persze ez csak az én véleményem.Addig meg a kék(sötétlila?) vinné a "balhét"! :D

Úgy alakult, hogy nem vártunk sokáig.....romoljon másnál a lé.... :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi ,még lelkesek vagyunk.Többnyire este 10 amikor a sírásnak vége,utána 3 óránként ébresztő.Apa szavaival élve rafkos a bébi,a sírás addig tart amíg fel nem vesszük.

A pénzt apukámnál elkártyáztuk,sajnos vesztettünk.. :D .

Link to comment
Megosztás:

Két kisfiú beszélget. A 6 éves így szól a 4 éves öccséhez:

- Te, szerintem itt az ideje, hogy elkezdjünk káromkodni. Most lemegyünk a konyhába anyuhoz és mondunk valami jó zaftosat.

Például én kitalálok valamit, ami "büdös franccal" kezdődik, te meg mondasz valamit, amibe lesz egy "bazmeg".

A kicsi beleegyezik és elindulnak lefelé a lépcsőn.

Anyuka éppen reggelit készít.. A 6 éves lép be először és így szól:

- A büdös francba, én müzlit kérek.

Az anya jól eltángálja a bátyót és a lépcsőn felfelé menet még a fenekére húz egy párat, majd rázárja a szobaajtót.

Anyuka lejön a lépcsőn és megkérdi a 4 évest:

- Na és te kisfiam, mit kérsz reggelire?

- Hát, bazmeg, müzlit biztos nem.

:D :) :D

Link to comment
Megosztás:

Eléggé lent vannak az árak, pl. Corsa C 1.2 16V 2003-as, végig vezetett szervizkönyvvel, gyári fényezéssel, sérülésmentes, klímás, szervókormányos, 5 ajtós, e.ablak, e.tükör, ABS, gyári alufelni, téli gumi garnitúra, garantált 14200 km-rel, 1.2m Ft. Vectra C 1.6-os, klímás és a szokásos extrák 1,3m Ft (csak sajna minden elemnél eltérő festékréteg).

Link to comment
Megosztás:

Eléggé lent vannak az árak, pl. Corsa C 1.2 16V 2003-as, végig vezetett szervizkönyvvel, gyári fényezéssel, sérülésmentes, klímás, szervókormányos, 5 ajtós, e.ablak, e.tükör, ABS, gyári alufelni, téli gumi garnitúra, garantált 14200 km-rel, 1.2m Ft. Vectra C 1.6-os, klímás és a szokásos extrák 1,3m Ft (csak sajna minden elemnél eltérő festékréteg).

Corsa C GSi nem sok van fent... de nem minden áron akarok megválni tőle... csak hátha... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.