Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

......vagyunk!

Nagyon meg fogják ezeket b@szni....huhhúú! :P ;)

Jöttem haza 16:40 körül, jártam az M5 Auchan magasságában.Az 52-es beállt, végig sor, előzni teljességgel értelmetlen lett volna.Így szépen csorogtam én is.A felüljárónál kisoroltam a külsőbe, óvatos 70nel, mögöttem egy méganés idegeskedett.Lefelé gurulva látom ám, hogy ott a Corolla.Szépen elbújva.Erős fék, mögülem a mégané kilő a belsőbe, és nyélgázon elhúz.Én már 50nel mentem.Sztem Ő nem...... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ami nálam volt kék Astra F Sedan cseréltünk benne szélvédőt, Pilkington volt benne és olcsó kínait kapott szereléssel együtt 18e Ft-ért. Egy eltérést vettem észre nagyobb a szélzaj, már 60-nál igen erős a Pilkingtonhoz képest aminél csak 80 körül volt egy kis szélzaj. X14NZ moci elég csendes volt, hogy észre vegyem nálam a kipuff elnyomja a szélzajt így észre sem venném. :)

Link to comment
Megosztás:

Ami nálam volt kék Astra F Sedan cseréltünk benne szélvédőt, Pilkington volt benne és olcsó kínait kapott szereléssel együtt 18e Ft-ért. Egy eltérést vettem észre nagyobb a szélzaj, már 60-nál igen erős a Pilkingtonhoz képest aminél csak 80 körül volt egy kis szélzaj. X14NZ moci elég csendes volt, hogy észre vegyem nálam a kipuff elnyomja a szélzajt így észre sem venném. :D

Mondjuk kiváncsi lenék,hogy két sima üveg közül,melyik kelt nagyobb szélzajt! :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Na kezdődik :) Az állandó irigykedés miegymás ;) ;) ;)

Miért is lennél ebben boldog? Tipikus Opel, felszereltésg összevissza...

Johhny, már a CS en is kérdeztem, mire vagy irirgy, a sok éces feka csajra, vagy a 200Ft-os benyára, vagy? :D :P ;)

Ahogy Tomi mondaná : Ebben boldog lenne a tököm...
Link to comment
Megosztás:

Na kezdődik :) Az állandó irigykedés miegymás :lol: ;) :P

Miért is lennél ebben boldog? Tipikus Opel, felszereltésg összevissza...

Johhny, már a CS en is kérdeztem, mire vagy irirgy, a sok éces feka csajra, vagy a 200Ft-os benyára, vagy? :D ;) ;)

Azt hiszem J0hnny válaszolt helyettem is. Egyébként ez egészséges irigység, ne vedd magadra ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.