Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Egyelőre Stiftesélyes a dolog. ^_^

Első autóm:Swift 3ajtós 1.3 GLS és mekkora szerelem volt, valamint az üzemeltetése is gazdaságos. Olajcsere+szűrő+leeresztő csavar+légszűrő-->5.000ft-ból megtörtént. A családtól cirka 150.000 km-errel került el, végig probléma mentesen üzemelt. :D

Link to comment
Megosztás:

Első autóm:Swift 3ajtós 1.3 GLS és mekkora szerelem volt, valamint az üzemeltetése is gazdaságos. Olajcsere+szűrő+leeresztő csavar+légszűrő-->5.000ft-ból megtörtént. A családtól cirka 150.000 km-errel került el, végig probléma mentesen üzemelt. :D

Én ültem régifajta stiftben,próbáltam levetközni az előítéleteimet,de akkor is azt kell mondjam:tüzes vassal kényszerítve se cserélném le a morzsát egy olyan pudvaládára. :D

Egy új sport stift már jobban izgatna. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Mindig szívás az ilyen! :wacko: Unakatesómnak Pesten kiszúrtak 3 db kereket 2 hónapja...munkába nem tudott időben menni, még a főnöke is leszólta...

A story folytatása:

Kiveszem a pótkereket (talán tavasszal pumpáltam fel) persze lapos.Úgyhogy nem volt mit tenni, felkötöttem a bringa csomitartójára, eltekertem az izsáki úti AGIP-ra, felpumpáltam, majd mivel eltérő gumi méret van rajta (186/65-15) így levettem a jobb hátsó kereket, azt felraktam a defektes helyére, és jobb hátra pedig ment a pótkerék.

A bal első vesztét egy rozsdás szög okozta, ami félig kiműtöttem, aztán picit vissza dugtam, hogy a gumisnak ne kelljen sokat keresgélnie a hiba okát.

Csak így vasárnapi ebéd utánra:

http://images.imgsrv.divat.hu/8/3/1/8/8/3/...57355105052.jpg

20 éves még gyerek

A'sszem nem biztos, hogy érdekelne a kora..... <_< ;) :(

Link to comment
Megosztás:

Morzsa mindent ver!Mindíg mindent ver!Hol vannak a sport kocsik Morzsához!!!!! :wacko: Új mese könyv van készülőben címe:Gijon bácsi meséi avagy Morzsa Történetei! :(

Hááát apám,tegnap este az esőben a város lakói biztos szerettek engem,amikor a házibuliba odaérve derült ki,hogy a hugom otthon hagyta a piákat. <_<

Mondjuk nekem még mindig jobb,mert nincsenek útban a kerítések és a mercik sem! ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha le kell cserélnem (lesz elég zsém rá) a 105-ös Skodát, akkor én is valószínűleg régi Swiftet veszek, de olyat, amiben van klíma!!!! Elnyűhetetlen, fürge kis járgányok!

Gondolkodom Corsán is, mert semmi bajom nem volt a 8 szelepes 1.2-emmel, de lassú volt, mint a lajhár és nem volt benne klíma....

Link to comment
Megosztás:

Ha le kell cserélnem (lesz elég zsém rá) a 105-ös Skodát, akkor én is valószínűleg régi Swiftet veszek, de olyat, amiben van klíma!!!! Elnyűhetetlen, fürge kis járgányok!

Gondolkodom Corsán is, mert semmi bajom nem volt a 8 szelepes 1.2-emmel, de lassú volt, mint a lajhár és nem volt benne klíma....

A régi stift klímával se lesz ragadozó! <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.