Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Mondtam, hogy az oktatási minisztérium honlapját nézem , és ez egy új angol tanítási módszer. ;)

De lehet, hogy maradtak kétségeik.... :excl: :lol: :lol:

Azért szorgalmasan járnék ilyen angolórára... :lol: :o :D (csak az asszony meg ne tudja...) ;)

Sztem a francia közelebb áll hozzá! :D B)

Akár még a franciát is megpróbálnám... :lol: :( ;)

Módosítva : zozor
Link to comment
Megosztás:

Akkor nem sürgős a szakember annyira.

Amúgy nem nehéz lerakni, csak pár dologra kell figyelni.

Nekem sürgős lenne, de vannak tényezők amik feltartanak ebben sajnos... Ha majd végre neki lehet indulni a szoba felújításnak már boldog vagyok, de ésszerűség miatt a parketta az utolsó fázis.

Link to comment
Megosztás:

...és "teddy"-vel felkened... :excl:

A helyzet kicsit utána jártam ennek az Uvs dolognak!Beszéltem egy figurával és azt mondja hogy tán kötelezővé akarják tenni ezt az unios országokban!De mivel Brüsszelbe is van korrupció így várat a dolog magára!Ez most 18ezer forintba kerül sablonnal és 20 helyre fújják fel!2-2.5órás mutatvány ez!Utána meg már alkatrésznek se kell a verda a kutyának se!Azért elgondolkodtató egy kicsit komolyabb riasztó vagy ami ér valamit kb 40ezer és még ettől viszik a verdát!

Link to comment
Megosztás:

A helyzet kicsit utána jártam ennek az Uvs dolognak!Beszéltem egy figurával és azt mondja hogy tán kötelezővé akarják tenni ezt az unios országokban!De mivel Brüsszelbe is van korrupció így várat a dolog magára!Ez most 18ezer forintba kerül sablonnal és 20 helyre fújják fel!2-2.5órás mutatvány ez!Utána meg már alkatrésznek se kell a verda a kutyának se!Azért elgondolkodtató egy kicsit komolyabb riasztó vagy ami ér valamit kb 40ezer és még ettől viszik a verdát!

Szerintem az otthon kendácsolt saját indításgátlónál nincs jobb...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.