Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Cégnél Halász Tündi, esetleg Anett, vagy Axxon ismije Homokbányán.

Thx.AVON kilőve.Nem lesz egyszerű dolog mert miért is ne lenne olcsó amit "vennem kell".De holnap futok még egy kört a városban aztán ha nincs vagy elszállt áron van csak, akkor marad a "B" terv.Kicsit eltököltem az időt sajnos. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Thx.AVON kilőve.Nem lesz egyszerű dolog mert miért is ne lenne olcsó amit "vennem kell".De holnap futok még egy kört a városban aztán ha nincs vagy elszállt áron van csak, akkor marad a "B" terv.Kicsit eltököltem az időt sajnos. :lol:

Azsia Center BP ott jo épp fél áron meg tudod venni a parfümöket (lasd Johnny esetében )

Link to comment
Megosztás:

Azsia Center BP ott jo épp fél áron meg tudod venni a parfümöket (lasd Johnny esetében )

Thx, megoldódott.Az Északi térfalon bementem oda ahol már korábban is vettem ilyet, és volt polcon, az internetes nagyker ártól 1000ft-tal drágábban.Még így is jól jött ki a dolog.Szóval az "A" terv teljesítve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, ma láttam egy igen szép produkciót.Az Akadémiáról jobbra, a Jókai felé kanyarodás közben ugye a Budai kapu felöl is engedi az Akadémiára kanyarodókat.No, ezek között húzott el a telibe piroson a Budai kapu felé egy nő, aki az igen xar fényviszonyok miatt kb. lófütyköst sem látott a neki piros lámpából.Asszem nem csak nekem hűlt meg a vér az ereimben, csak a vakszerencsén múlott, hogy nem lett óriási crash. :lol:

Mert az autók közben kanyarodtak.......volna..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.