Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

CIKK

És pár magyarázó hozzászólás ami néhány szóban leegyszerűsíti a lényegi mondanivalóját a cikkírónak, ezért kiragadtam:

Ez a stílus biztos jobban tetszene egyeseknek:

Képzeld el vazze, tegnap parkolni akartam, kikúrtam az indexet oszt megálltam. Egyszer csak lesatuzott mellettem egy kibaszott tetű, kiugrott a verdájából, leb@aszott egy k@urva nagy mokkát, aztán visszaugrott és elhúzott a gecibe. Még rendszáma se volt, mert egy rohadt kis szar rollerautóval volt a bébi dzsúzzz.

Megálltam, mellém tépet, rámnyította vazze, majd pandává csapott mielőtt lelépett a köcsög.

Ezen meg kb. sírva röhögtem!! :lol: :D B)

Most komolyan! Ki indul el úgy otthonról, hogy:

- bekészíti a viperát az oldalkárpitba,

- beteszi a gázsprét a váltóboxba a sokkoló mellé,

- a feleségének a kezébe ab egy mobilt, és utasítja, hogy tárcsázza a 112-t, és legyen az ujja a zöld gombon,

- egyébként meg a múlt hónapban tért haza Mogadisuból, egy titkos kommandós bevetésről,

- és amúgy is foggal heréli a birkát.

Ha valakit vertek már orrba váratlanul rendesen, az nem mondja, hogy \"bezzeg én utánamentem volna\"!

Következő:

tudhatnád már, hogy itt mindenki keményebb, mint Jack Bauer! most már énis megtudtam, hogy Budapest durvább mint Fokváros, gépfegyvert kell tartani az ülés alatt és kevlár mellényben kell vezetni.

ja, és aki nem üt vissza az csicska, ezt el ne felejtsük, hiszen az igazi férfi ilyenkor utánamegy, és vállalja a következményeket, hogy vagy őt verik meg mégjobban, vagy ő veri félholtra a másikat és megy az eset után börtönbe.

Link to comment
Megosztás:

Bizony akkor és ott nincs az embernek nagypofája! :D

Engem amikor a diszkóban(figyelem,igen: diszkót írtam)megrugdosott egy 2m körüli tarkopasz disznó,mert szerinte néztem az ostoba cafkáját...hát én sem azon agyaltam,hogy hogyan vágjam pofán. B)

Én azokkal a posztolókkal értek egyet, akik azt javasolják, hogy legyen az ilyen esetekre valami ráutaló eszköz az autóban a felmerülő probléma megoldására! :D

Kollégám kicsit agyament, Ő két kinyitott bicskával szállt ki, és artikulátlan hangon kezdett el üvölteni az Őt becsmérelő autóstárssal, aki néhány számmal nagyobb volt mint ő! :D Az autós jobbnak látta tovább állni! :D Nem értem miért..... :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem mint tudjátok egy bézboll ütő van benn és volt már rá példa hogy nem volt baj hogy benn volt!Viszont mikor a Német autópályán ki vettek a rendőrök és megkérdezték Was ist das eldobtam hogy szemét! :lol: Utána mikor elmentek csak vissza vándorolt a verdába! :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem mint tudjátok egy bézboll ütő van benn és volt már rá példa hogy nem volt baj hogy benn volt!Viszont mikor a Német autópályán ki vettek a rendőrök és megkérdezték Was ist das eldobtam hogy szemét! :D Utána mikor elmentek csak vissza vándorolt a verdába! B)

Nekem ezért van faxa teleszkópos kerékkulcs.

kerekkulcs_pipa.jpg

Arra rá lehet fogni, hogy azért van bent mert kell, ha meg tényleg kell, akkor eléggé hasznos tud lenni :D :D

Amikor kispolszkink volt, abban egy ilyen autómosó kefe volt bent, de az azért is kellett, mert az önindító bovden el volt szakadva, aztán azzal indult az autó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.