Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Úgy tudom EGR hibát tárolt az Omi ecuja...láttom beelőztél ez a hiba már Tominál is meg volt. :D

Hát, nem tudom, mert most teljesen új ECU van benne, és annak nem szabadna tárolni az előző EGR hibát...

Azért mert rossz, vagy pedig azért meg köteggondja van?

Amikor raktuk be az új ECU-t, akkor beszélgettünk, és állítólag a NEM GYÁRI EGR-ekkel van a baj...

Szvl, hiába lett a Csergőbe kb. 5-6 hónapja megint cserélve, mivel utángyártott, lehet ez nem tetszik az autónak.. B)

Link to comment
Megosztás:

Ha jól tudom ki lehet iktatni lehet hozzá kapni gyári "fedőlemezt" ami lezárja az EGR-t és Tech2-vel rá lehet tölteni egy olyan program verziót amiben ki van kapcsolva az EGR, talán a 70-es verzió ha minden igaz. :)

Olcsóbbnak tűnik mint ha bontott vagy gyári új cuccról beszélnénk.... B)

:D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok jó arcok testvérek!Üdv innen Németből!Hol is kezdjem a legjobb ha az elején!Múlt hét szombaton keltem útra Joee cimbivel Szigetszentmiklósra ott jött az első sokk az autó amivel jöttünk egy 26 éves Ies Golf dízel és sportdob igazi tuning verda csak egy pici gond volt hogy szórta az olajat!De olyan szintem hogy mire ki értünk a hátsó szélvédő is tiszta dzsuva volt!Másnap első nap melóba folytatódott a történet!Levegős csiszoló gép hogy is működik próbálom elindítani nem megy!Kérdi az öreg mi a gond használtam már ilyet nem?Mondom csiszológépet igen de nálunk más fajta van nem ilyennel dolgozunk otthon!Megmutatta hogy is működik!Utána gittelni kéne 2 komponensű ismét mondja az öreg tegyek hozzá edzőt is!A kérdés ismét használtam már ilyet nem?Hát mondom nálunk már rég nem használunk 2k gittet!Megmutatta ezt is!Így telt az első napom!Most már rendben van minden és nem soká lépek haza húsvétra!

Link to comment
Megosztás:

Kis és Társa?

Enyém is érdekesen mér, igencsak 65-70 fok van kint. B) :D :)

Nem Kelvinben mér? :(

Finn fórumon olvastam róla, de Bazsi tudna utána nézni...érdekes módon a Vectra C-nél is van ilyen lehetőség.

...Hát mondom nálunk már rég nem használunk 2k gittet!...

Leestem a székről... :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Talán még emlékszik valaki rám, én voltam a fényképész aXXon oldalán a szelidi tónál :D

Azóta hondásként a "mi" fórumunkon találtam egy hozzászólást ami titeket is érdekelhet B)

kép

"Opel ezüst medál, 15 mm : 4000 Ft

Opel ezüst fülbevaló, 8 mm : 3000 Ft/db (fél pár)

Minden ezüst cucc ródiummal galvanizált, nem feketedik.

Kérésre bármelyiket elkészítem aranyból, akár törtarany beszámítással is."

Nem ismerem az embert, semmilyen előnyöm nem származik abból, hogy ide linkeltem a hirdetését. Privátban adom a telefonszámát annak akit érdekel. Pesti egyébként.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.