Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Az engem is felidegesített, meg a tc is állandóan villogott. Így beraktam a garázsba mikor leesett a hó és a matíznak rángattam a kézifékét :lol:

Nem lehet kikapcsolni a TC-t? ha nem, akkor bizti ki, azt had'cóóljon! :D Mondjuk kis tengelytávú taligával jobban lehet pörögni! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet kikapcsolni a TC-t? ha nem, akkor bizti ki, azt had'cóóljon! :lol: Mondjuk kis tengelytávú taligával jobban lehet pörögni! :D

A TC-ét ki lehet kapcsolni, de a fékpedál még mindig rugdossa a lábamat.

Na meg hát valahogy a matyit nem sajnálom annyira és tényleg jobban lehet vele pörögni.

Link to comment
Megosztás:

Mivel mindenki ezt a topikot használja és kivételesen Jhonny is hátha meg bocsájtja szeretnék mindenkinek Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet Kívánni!

Mivel a nevem még mindig nem megy, megbocsájtom neked papi! :lol:

Amúgy tényleg karácsony van...én másnaposan vigyorgok és hallom, hogy mindenki üvöltözik! :D Boldog ünnep ez a karácsony...mindig is utáltam! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Boldog dolog ez a karácsony, nézem a meleg szobából ahogy olvad a hó, várom, hogy a hal beevezzen a bográcsba, eszem a sütit közben megfáztam és kijönnek a bajaim amik év közben nem voltak mert nem volt rá idő. Most pihenek és beteg lettem.

De van jó hír is, 28-án Bazsi garázsában a Piros Astra nagy szervize lesz. Losival megyünk ki olyan 9 körül, és összes fék csere, kézifék, olaj összes szűrő és vezérlés csere, most mondom, Johnny nem hívtalak még de ha éppen nem dolgozol gyere ki mint kari ajándék :lol:

Természetesen aki éppen ráér és van kedve a dög körül mint éhes keselyű körözgetni, szívesen látjuk :D legalább vihetek széket :devlish:

Bazsi dolgozik de délután jön majd Ő is, addig elleszünk :devlish:

Boldog karácsonyt!

Link to comment
Megosztás:

Boldog dolog ez a karácsony, nézem a meleg szobából ahogy olvad a hó, várom, hogy a hal beevezzen a bográcsba, eszem a sütit közben megfáztam és kijönnek a bajaim amik év közben nem voltak mert nem volt rá idő. Most pihenek és beteg lettem.

De van jó hír is, 28-án Bazsi garázsában a Piros Astra nagy szervize lesz. Losival megyünk ki olyan 9 körül, és összes fék csere, kézifék, olaj összes szűrő és vezérlés csere, most mondom, Johnny nem hívtalak még de ha éppen nem dolgozol gyere ki mint kari ajándék :lol:

Természetesen aki éppen ráér és van kedve a dög körül mint éhes keselyű körözgetni, szívesen látjuk :D legalább vihetek széket :devlish:

Bazsi dolgozik de délután jön majd Ő is, addig elleszünk :devlish:

Boldog karácsonyt!

Ez konkrétan hol lesz? El látogatnék szivesen :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Boldog dolog ez a karácsony, nézem a meleg szobából ahogy olvad a hó, várom, hogy a hal beevezzen a bográcsba, eszem a sütit közben megfáztam és kijönnek a bajaim amik év közben nem voltak mert nem volt rá idő. Most pihenek és beteg lettem.

De van jó hír is, 28-án Bazsi garázsában a Piros Astra nagy szervize lesz. Losival megyünk ki olyan 9 körül, és összes fék csere, kézifék, olaj összes szűrő és vezérlés csere, most mondom, Johnny nem hívtalak még de ha éppen nem dolgozol gyere ki mint kari ajándék :lol:

Természetesen aki éppen ráér és van kedve a dög körül mint éhes keselyű körözgetni, szívesen látjuk :D legalább vihetek széket :devlish:

Bazsi dolgozik de délután jön majd Ő is, addig elleszünk :devlish:

Boldog karácsonyt!

Szerdán még dolgozom, csütörtöktől szabi...

Link to comment
Megosztás:

Boldog dolog ez a karácsony, nézem a meleg szobából ahogy olvad a hó, várom, hogy a hal beevezzen a bográcsba, eszem a sütit közben megfáztam és kijönnek a bajaim amik év közben nem voltak mert nem volt rá idő. Most pihenek és beteg lettem.

De van jó hír is, 28-án Bazsi garázsában a Piros Astra nagy szervize lesz. Losival megyünk ki olyan 9 körül, és összes fék csere, kézifék, olaj összes szűrő és vezérlés csere, most mondom, Johnny nem hívtalak még de ha éppen nem dolgozol gyere ki mint kari ajándék :D

Természetesen aki éppen ráér és van kedve a dög körül mint éhes keselyű körözgetni, szívesen látjuk :devlish: legalább vihetek széket :devlish:

Bazsi dolgozik de délután jön majd Ő is, addig elleszünk :icon13:

Boldog karácsonyt!

Pont szolgálok, így kiesik... :icon13: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nah, ma meg volt Tomi pirosdobozosának a fékupgradeje. A mart Brembók elöl sztem bemelegedve orraesős feelinget fognak adni.A Textar betéttel kombinálva.A hátuljára kíváncsi leszek, mennyire sikerült jól, vagy kevésbé jól belőni.

Viszont az a gép brutálul megy, ahhoz képest, hogy "csak" 1.7 DTi. Gyorsul úgy, mint anno a vektor tette. :lol:

Tomi!

E34

E38

E39

E46

E60

Csak, mert Tomi nem értette, mikor nekiláttam E-zni a bimmerekkel kapcsolatban! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.