Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

És azt noteszből ellenőrzik? :lol:

Az egy másik mobilszolgáltató! :devlish:

Vettem pár eldurrogtatni való apróságot a kistacskónál lévő pirósoktól.Egész jó árakon vannak a technikák.Kettőt fizet, de hármat választott akció van.Tehát a 3ból a legolcsóbbat ingyen kapod........vagy is gondolom benne van a másik kettő árában.Jó kis árrésük lehet. :D

Apró érdekesség, hogy direkt úgy álltam meg mindentől távol a Puntóval, hogy ne busszák rá az ajtót, ne húzzák meg kiálláskor. Tehát közel és távol ne legyen parkoló autó.Mikor mentem vissza, mellém állt egy pezsó. Finoman szólva is röhögő görcsöt kaptam. Hogy milyen indokból állt pont mellém......tehát még egy parkolónyi hely sem volt közöttünk! :devlish:

Közben tankoltam Puntóba is.Kevesebb mint 6L.Szeressem! :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Nem.Ennyire éhenkolbász a gép! :lol: Ahhoz a 60 lóhoz nem kell sok abrak! :D

Mindennek van előnye.

Nemrég voltam Gubacsi Tibinél, meghegesztette az ipszilont, most sokkal csendesebb lett a gép.

Apropó G.T. tegnapelőtt láttam nála Kacseró volt GSI-jét, épp gurultak vele kifelé.

Link to comment
Megosztás:

És azt noteszből ellenőrzik? :lol:

Nem ,nem , Notesz az azért van mert abba vannak beírva akiket nem lehet büntetni.

....(moderáltam magam) :D

De van itt Kecskeméten egy pár arc akit még nem lehet megbüntizni még a rendőröknek sem pl mercedes gyár német dolgozóit ,nemtom figyeltétek-e már ha németek itt kecsón bemennek valahová isznak esznek azt beülnek verdába azt elmennek, rendőröknek eszükbe sincs megnézni őket illetve nem is szabad nekik.... ezt onnan veszem mert ugye nem kis ujjamból szívtam hogy itt dolgozó ######it kérdeztük kint gokart pályán egy sörözés után mik,or felült motorra hogy nem fél-e hogy rendőrök leszopatják erre: minket? :devlish:)) na erről ennyit :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Méghogy nem büntetik a németeket Kecson!

En mikor jaror szolgalatban voltam két német frsz-os autot is megallitottunk (megeloztek minket):

kiscsavo magyarazkodott nemetul meg angolul- mondjuk ugy inkabb flegman arcoskodott - na meg azt mondta nem beszel magyarul - dehogynem!! - mondtuk neki hogy fújjon suondat - rögtön tudott folyekonyan magyarul.

aztan fujt es igazam volt! a rendor kollegak meg tettek a dolgukat.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Szél Máté is Astra G tulaj lett. Tomi segített neki venni autót. Majd beszélek vele, hogy beléphetne a klubba is.

Na akkor már neki is egy egész pofás kocsija lett.

Motor, évjárat, stb?

A képek alapján én inkább a "le van harcolva" dologra tippelnék mint árbefolyásoló tényező..... :lol:

A szöveg alapján pedig, helyesírás egyes.

Link to comment
Megosztás:

Ilyen jól tejel az új munkakör? :lol:

Vissza kapta a szüleitől azt a pár100ezer forintot amit személyi kölcsönként felvetettek vele,mert lakáshitel bedőlés miatt el kellett adniuk a házukat. Máté amúgy is régóta albérleten van. Az új munkakör pedig nem sokkal hoz több lóvét, cserébe nem kell 3 műszakban gályáznia.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.