Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

van egy képem a fékről :devlish:

http://kepfeltoltes.hu/120104/astra_fek_ww...ltoltes.hu_.jpg

köszi Losi

Brutálul nézett ki már az összerakáskor is.Remélem minden okés vele, és a hátulja is teszi a dolgát. :D

Én meg kaptam 3E helyszínit tegnap csongrádon...körforgóból kifelé nem irányjelzőztem. :devlish:

Gondolkodtam, hogy megkérdem: elég lesz a 3EFt kettőtöknek a vacsira? :icon13:

Te lettél a nótorius szabálysértő.Nevetséges.Itt Kméten vajh' mennyi ilyen bírságot lehetne kiszabni? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Te lettél a nótorius szabálysértő.Nevetséges.Itt Kméten vajh' mennyi ilyen bírságot lehetne kiszabni? :lol:

Miközben írták a csekket (kb 10 perc, mert ketten is nehezen szülték meg) két autó is elment mellettem, egyik sem tette ki az irányjelzőt.

Rákérdeztem: és ők? Most magával foglakozunk volt a válasz... :D

Link to comment
Megosztás:

Miközben írták a csekket (kb 10 perc, mert ketten is nehezen szülték meg) két autó is elment mellettem, egyik sem tette ki az irányjelzőt.

Rákérdeztem: és ők? Most magával foglakozunk volt a válasz... :lol:

ha mindenkit megállítottak volna bedugul a körforgalom :D

Gepard péntek 18 órára van időpontunk.

Link to comment
Megosztás:

Miközben írták a csekket (kb 10 perc, mert ketten is nehezen szülték meg) két autó is elment mellettem, egyik sem tette ki az irányjelzőt.

Rákérdeztem: és ők? Most magával foglakozunk volt a válasz... :lol:

Ez amolyan jellemző magyar rendőr mentalitás. :D

Link to comment
Megosztás:

egy kis fotómontázs:

lkx_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

lkx_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

lkx_3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

lkx_6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

lkx_7_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

lkx_8_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

hol is voltam szabálytalan???

kifizettem vegyenek rajta amit akarnak tapsikolósszmájli

majd engem is jól bevisznek...

ma majdnem lekiabáltam egynek a fejét

szitu:

börtön háta mögött kellett megállnom max 30másodpercre, láttam bekanyarodik egy astra h mögöttem, lehúzódok jobbra a parkoló autók elé hogy elférjen, mellém jön nagyon néz, elém áll, rám tolat, okos. mikor kiszáll néz de nem érti, külföldi :lol: Én végeztem is indulnék, de az okos a két autó között áll ami ugye így rámtolatás - kb 60cm hogy álljak ki bammmeg? egy előre ugrasztás, megijed, kimegy a kocsik közül én tolatok és kényelmesen kiállok komótosan elsietek. beszélgettem volna vele kicsit de az arcán látszott a 6 elemi.

Link to comment
Megosztás:

na ez se semmi:

akkor most ki tankol a rendőrautókba?

az önkormányzatokra befizetett adókból tankoljuk a rendőrautókat, akkor most ez állami szerv vagy helyi,

miért kell a rendőrségnek adomány?

ha én adok pár milliót üzemanyagra akkor az én utcámban fognak fel-le járőrözni?

Ahelyett, hogy fejlesztenék a város útjait, inkább baleset megelőzésre adnak némi alamizsnát a helyi szervnek.Remek.Amúgy is elég tág fogalom a baleset megelőzés. Már az is annak számítana, ha normális állapotnban lennének az utak. Vagy ne menjünk messzire.Bicikli utak, közvilágítás, átgondolt gyalogos átkelőhelyek létesítése........lehetne még sorolni. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Miközben írták a csekket (kb 10 perc, mert ketten is nehezen szülték meg) két autó is elment mellettem, egyik sem tette ki az irányjelzőt.

Rákérdeztem: és ők? Most magával foglakozunk volt a válasz... :lol:

Nyugodj bele ez a sablonszöveg.

Nekem is ezt mondták,amikor elfelejtettem világítást kapcsolni külterületen.:D

Link to comment
Megosztás:

Miközben írták a csekket (kb 10 perc, mert ketten is nehezen szülték meg) két autó is elment mellettem, egyik sem tette ki az irányjelzőt.

Rákérdeztem: és ők? Most magával foglakozunk volt a válasz... :lol:

Ne hisztizz, ezzel te már hozzájárultál a Nagy Feneketlen Államkassza feltöltéséhez. Csak ne legyen belőle rendszeres adakozás... :devlish:

Azért érdekes, hogy nem megelőzni akarják a szabálysértéseket, hanem megtorolni. :D

Link to comment
Megosztás:

Nyugodj bele ez a sablonszöveg.

Nekem is ezt mondták,amikor elfelejtettem világítást kapcsolni külterületen. :lol:

Te szemét bűnöző, teeeee..... hát szabad így lefoglalni és intézkedésre kényszeríteni a nemiszerveket? :D

Statisztikai adat lettél a műszak végére: x fő bírság/ x Ft értékben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.