Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

egy példa hogy hová süllyed az autógyártás, vagy

a másik oldalró hol tart a fiat

de mivel nekem egy ilyenem van csak nem opel embléméval így joggal mondhatom, hogy ez inkább süllyedés.

DSC03912_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

figyeljük csak meg a mérnöki kreativitást a dísztárcsán. ua mint a fiat csak nincs rajta a fiat logo

ennyire gagyi legyen valami, meddig tart feltenni egy corsa dísztárcsát?

DSC03913_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Srácok!Régóta téma de egy időre mindig feledésbe merül a klubbos verda kérdése!Most lenne egy lehetőség még pedig egy munkatársamnak feleslegessé vált egy II WV Golfl!Mondtam nekem kell ingyen ide adja!Komoly baja nincs a kocsinak annyi csak Októberig van rajta műszaki meg hogy marad német rendszámos!Ha gondoljátok beszéljünk róla ha nem akkor marad itt kinn a kocsi és itt elszaladgálok vele!

Link to comment
Megosztás:

Srácok!Régóta téma de egy időre mindig feledésbe merül a klubbos verda kérdése!Most lenne egy lehetőség még pedig egy munkatársamnak feleslegessé vált egy II WV Golfl!Mondtam nekem kell ingyen ide adja!Komoly baja nincs a kocsinak annyi csak Októberig van rajta műszaki meg hogy marad német rendszámos!Ha gondoljátok beszéljünk róla ha nem akkor marad itt kinn a kocsi és itt elszaladgálok vele!

Sajna csak 1 napig vezetheti a tulaj a külföldi rendszámos gépeket- vagyis ha van igazolásod, hogy életvitelszerűen kint élsz, ezzel bizonyítva, hogy jogszerűen használod itthon a saját külföldi rendszámú autódat.

Nem régóta...

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem egy másik fényezővel egy munkatársammal!A Nyárlőrinci 330 ezer helyett ő adott egy 190 ezres ajánlatot egy komplett külső-belső fényezéssel valamint a 2 garnitúra alufelnivel együtt!Igaz Várpalotára kell levinni majd az autót de ennyiért leviszem!A neten láttam munkáját meg az ő kocsiját és nem dolgozik csúnyán!

Link to comment
Megosztás:

egy példa hogy hová süllyed az autógyártás, vagy

a másik oldalró hol tart a fiat

de mivel nekem egy ilyenem van csak nem opel embléméval így joggal mondhatom, hogy ez inkább süllyedés.

figyeljük csak meg a mérnöki kreativitást a dísztárcsán. ua mint a fiat csak nincs rajta a fiat logo

ennyire gagyi legyen valami, meddig tart feltenni egy corsa dísztárcsát?

Elég sok autógyártó játszik mostanság erre.A Fiat a Chryslerrel kezdte, talán még jól is áll neki hiszen autószerűvé változtatták a gagyi amerikai műanyag autókat.Most nem a motorra kell gondolni, hiszen a kinti motorpaletta itthon életképtelen, hanem a beltérre, extrákra, miegymásra.

Ez az autó Doblóként bejön.Combóként több mint gagyi.

u.u.: Valaki árulja már el végre, hogy hogyan lehet a képet kilőni, mikor idézném azt a hozzászólást amiben benne van??

Link to comment
Megosztás:

...

u.u.: Valaki árulja már el végre, hogy hogyan lehet a képet kilőni, mikor idézném azt a hozzászólást amiben benne van??

Én egyszer úgy csináltam, hogy a képre vittem a nyilat, az egérrel jobb gomb-klikk, törlés és kész- ez tűnt a legegyszerűbbnek... :D

Link to comment
Megosztás:

Én egyszer úgy csináltam, hogy a képre vittem a nyilat, az egérrel jobb gomb-klikk, törlés és kész- ez tűnt a legegyszerűbbnek... :D

Köszi az infót.Próbáltam, de amint kijelölés után arra kattintottam volna hogy törlés, nem történt semmi.Még gyakorolnom kell! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Örömmel jelentem, hogy családunk ma egy újabb 4 kerekű taggal bővült: G Astra , hófehér, 1.6 8 szelepes Caravan. :)

A Vectra marad, a Skoda helyett lesz ez.

Képeket hamarosan rakok fel.

Sziasztok!

Örömmel jelentem, hogy családunk ma egy újabb 4 kerekű taggal bővült: G Astra , hófehér, 1.6 8 szelepes Caravan. :)

A Vectra marad, a Skoda helyett lesz ez.

Képeket hamarosan rakok fel.

Csak gyorsan... ;)

Link to comment
Megosztás:

Örömmel jelentem, hogy családunk ma egy újabb 4 kerekű taggal bővült: G Astra , hófehér, 1.6 8 szelepes Caravan. :)

Gratula hozzá! Jó választás, hogy nem 16V-t újítottatok be.A színért pedig külön.Nekem bejön a fehér.

Ezzel alapból nem lehet annyi probléma.Sok balesetmentes, és meghibásodás mentes megtett kilométert kívánok hozzá! :)

más:

A hirtelen jött jó idő erősen megvisel néhány közlekedőt. Ezen a hétvégén annyi idiótával találkoztam, hogy pl. tegnap örültem annak, hogy végre haza értem anélkül, hogy nekem jöttek volna. Pedig a Puntóval aztán végképp nem álltam le büntetni senkit! :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként rengeteg ipari hulladékot is láttunk keresés közben... 900 000-ért szanaszéjjel szakadt belsővel, hátul meg betonmaradékokkal, körbetörve, 14 éves autó....

nem is értem, mikor ennyire áll a piac, miért nyomják fel ennyire az árakat?

Minden alkuképes manapság. De lepukkant hulladékért nem érdemes a kereskedő vagy tulaj tenyerét csapkodni. Árulja csak tovább a fos@át! :D

A múlt héten voltam bent a merkantilnál, egy ismerős kért meg rá, hogy nézzek meg neki egy autót. Hát volt bent minden. Zömében Suzukikból lehetett volna Dunát rekeszteni, de volt más is. Egy-két darab egész jónak tűnt, de a feltüntetett kilométereket látva az ilyesmit ma már meghagynám a vállalkozó kedvű usereknek. :D

Tegnap itt a közön előttünk nem sokkal egy fekete CDTi Zafira II.-t nézegetett a Taxis tulaja.....Megadta magát a kincsem! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.