Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hűha, ezt honnan tudod? :)

Amúgy igen, onnan van.

Alapból pirosat szerettem volna, de abból nincs sok eladó. Viszont amint megláttam ezt az autót, máris megtetszett. ;)

Deréktámaszos, combtámaszos(vagymi) ülése van, belül is nagyon szép és kazettás magnó van benne, ami szintén feltétel volt, mert a kazettáimat csak a Skodában tudtam hallgatni. :D

Link to comment
Megosztás:

Múlt héten hétfőn a szembe szomszéd vitte a Corsa b 1.0-át műszakira a Birizdóhoz. Füri féle vonal. Miután végzett, megállt az Univer mintaboltnál.Mikor ott is végzett és menni akart, a korzi megmakacsolta magát. Mivel az anyukáját ápolja és nem tudott kit felhívni, ill. be is pánikolt, hogy ha ott hagyja az autót és haza megy akkor lelopják a kerekeit meg ilyenek, elhúzatta a gépet a Tormásiékhoz, akik 126e.ft-ért kicserélték az AC pumpát. Mikor elmesélte, azt hittem a pofám leszakad! Így lehúzni valakit egy bontottan 5-10e.ft-os alkatrészért és maximum 1 órás melóért..... :angry2: :angry2: :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Cartársak itt a tavasz megérkezett az első benzinszívó szúnyog! :blink:

Tegnap estefelé melóztam és arra járhatott még a zárható tanksapkát is elvitte, de otthon biztosan meglepődött bioetanollal kicsit másképp indulhat a mocija. :confused:

Egy kis nosztalgia a gyermekkorból: http://www.youtube.com/watch?v=UnaMR8MCQ0Q

Mától a tankfedél is riasztóra van kötve! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Cartársak itt a tavasz megérkezett az első benzinszívó szúnyog! :blink:

Tegnap estefelé melóztam és arra járhatott még a zárható tanksapkát is elvitte, de otthon biztosan meglepődött bioetanollal kicsit másképp indulhat a mocija. :confused:

Ha rátölti, akkor max. kicsit fulladni fog a technika ha elb.@szabta a keverési arányt. Ha nagyon, akkor fog átkozódni! :D

Tomi!

Neked ez tetszik?

Élőben egész autó benyomását kelti, és a totalcaros teszt is jót szólt róla. Nekem bejön. Részrehajlás nélkül is. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.