Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Amíg a Corsám volt, a születésnapján mindig prémumcuccot tankoltam bele. Ez volt az ajándéka. :D

Én tényleg véletlenül kezdtem el 98-as benyával tölteni........de most már szerintem mindig ezt fogom tenni bele.Nem sokkal drágább, de az élmény nagyon ott van! :D Hirtelen ötlettől vezérelve még az E85 átalakítás is megfordult a fejemben......hiszen itt csak nagyobb fúvóka kell, és rálőni a gyújtást! :D

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek!

Szombat óta 1 C Corsa GSi-vel kevesebb van az utakon... :closedeyes:

Szombat délelőtt itt esett az eső, sógor 1 jobbos kanyarban (kicsit gyorsabban ment) megcsúszott a hátulja, megpörgött,és a szemből jövő zafira oldalának ment... az egész hátulja romokban, el is ment a hátsó futómű,és szerintem a kasztni is elcsavarodott... szvl,nem tudom lesz-e még autó belőle, egyenlőre vár a trélerre,hogy haza legyen szállítva...

Amúgy itt nem kommentelem a véleményem, :lipssealed: majd otthon szóban elmondom annak akit érdekel...

Mindenesetre, nagyon fáj a szívem... :( :cry:

Link to comment
Megosztás:

Udi!

Te kivetted belőle az áramlástörőt?

Nálam beleért a cső ezért megnéztem a régit és az alapján átalakítottam, azaz kivágtam a felesleges részt a felső lemezből. Szerintem az sem okoz problémát ha a felső lemezt kiszeded.

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek!

Szombat óta 1 C Corsa GSi-vel kevesebb van az utakon... :closedeyes:

Szombat délelőtt itt esett az eső, sógor 1 jobbos kanyarban (kicsit gyorsabban ment) megcsúszott a hátulja, megpörgött,és a szemből jövő zafira oldalának ment... az egész hátulja romokban, el is ment a hátsó futómű,és szerintem a kasztni is elcsavarodott... szvl,nem tudom lesz-e még autó belőle, egyenlőre vár a trélerre,hogy haza legyen szállítva...

Amúgy itt nem kommentelem a véleményem, :lipssealed: majd otthon szóban elmondom annak akit érdekel...

Mindenesetre, nagyon fáj a szívem... :( :cry:

Tudnék rá mit írni, de nyomdafestéket nem tűrne.

Kár volna anno elcserélni, kiváncsi lennék hányszor bántad meg.

Link to comment
Megosztás:

Tudnék rá mit írni, de nyomdafestéket nem tűrne.

Kár volna anno elcserélni, kiváncsi lennék hányszor bántad meg.

Hát én se beléd rúgni szeretnék de sajnos egyet kell értenem JOhnnyval.Hogy nem csináltál jó boltot egy dolog de hogy még felelőtlenül is tetted ezt az már inkább zavaró.Amúgy ez a te döntésed volt és ne haragudj a véleményemért.

Link to comment
Megosztás:

a képeken nekem olyan mintha valaki már megrottyantotta volna.

ami nem baj ettöl az autó még autó marad és jó.

motorháztetö és lámpa hézagok eltérnek a két oldalon (szemböl foto) meg az A oszlop és a sárvédö találkozása ill a lökhárító sárvédö illesztése.

Link to comment
Megosztás:

a képeken nekem olyan mintha valaki már megrottyantotta volna.

ami nem baj ettöl az autó még autó marad és jó.

motorháztetö és lámpa hézagok eltérnek a két oldalon (szemböl foto) meg az A oszlop és a sárvédö találkozása ill a lökhárító sárvédö illesztése.

hat oszinten fogalmam sincs mert amugy egybe van a cucc direkt atneztuk tobb soron a kasznit.
Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek!

Szombat óta 1 C Corsa GSi-vel kevesebb van az utakon... :closedeyes:

Szombat délelőtt itt esett az eső, sógor 1 jobbos kanyarban (kicsit gyorsabban ment) megcsúszott a hátulja, megpörgött,és a szemből jövő zafira oldalának ment... az egész hátulja romokban, el is ment a hátsó futómű,és szerintem a kasztni is elcsavarodott... szvl,nem tudom lesz-e még autó belőle, egyenlőre vár a trélerre,hogy haza legyen szállítva...

Ez gáz.Ha jól emlékszem, az előző tulaja mondotta volt, hogy a bal oldala volt lezúzva.Most jött hozzá akkor a hátulja is.......

a képeken nekem olyan mintha valaki már megrottyantotta volna.

ami nem baj ettöl az autó még autó marad és jó.

motorháztetö és lámpa hézagok eltérnek a két oldalon (szemböl foto) meg az A oszlop és a sárvédö találkozása ill a lökhárító sárvédö illesztése.

Én hamarabb mondanám gyári illesztési gondnak, mert a két lámpa egyformán van mattulva.....

Link to comment
Megosztás:

Tudnék rá mit írni, de nyomdafestéket nem tűrne.

Kár volna anno elcserélni, kiváncsi lennék hányszor bántad meg.

Akkor írd le priviben... ;)

Most igazad van, már párszor megbántam... de főleg most...

Hát én se beléd rúgni szeretnék de sajnos egyet kell értenem JOhnnyval.Hogy nem csináltál jó boltot egy dolog de hogy még felelőtlenül is tetted ezt az már inkább zavaró.Amúgy ez a te döntésed volt és ne haragudj a véleményemért.

Most ezzel nem értem mit akarsz mondani... :huh:

Miért nem csináltam jó boltot,és miért voltam felelőtlen??

Ez gáz.Ha jól emlékszem, az előző tulaja mondotta volt, hogy a bal oldala volt lezúzva.Most jött hozzá akkor a hátulja is.......

Nem, én úgy tudom,h akkor is a hátulja kapott, úgy hozták be, és hátsó futómű volt kompletten cserélve...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.