Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Valami klímás nekem is kell majd, mert nem az igazi a technika.

Kellene hozzá valóban Bazsi, mert én pl. a belső hőfok érzékelőt is simán meggyanúsítanám.De ez csak okoskodás lévén soha nem volt gondom klímával eltekintve attól, hogy meglépett a gáz a ződből.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok

utänna neztem ez az zöld matrica nemetorszägba kell itt nem az oszträkoknäl de az is biztos hogy az oszträknak is külön csinältatni kell ha nemetbe megy üdv Tas

jah värosok elött kint a täbla hogy mijen matricäval lehet behajtani ha nem megfelelö ugyan ugy bünti

:( :(

Link to comment
Megosztás:

Losi!

1 Videót kaptam azon nagy nehezen de sikerült a vezérsík csere, e-mailben el is küldtem mpg formátumban. :)

Meg is jött, éppen töltöm lefelé.Megnézem melyik volt az, és küldöm a másikat is! :D

Sziasztok.

Jelentem a kiscsalád rendben...eszik-alszik egyelőre... :D

Nem lehet egyszerű ebben a dögmelegben sem Mártinak, sem a minimanónak!Bár Flóra is az év legmelegebb napján született! :D A szülőszobán volt vagy 40 fok......

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kitakarítottam a klíma hűtőt és cseréltem pollenszűrőt, de nem lett sokkal jobb a helyzet.

Reggel 7-kor indultunk Pestre és akkor 25-28 fok mellett 8 fok körül tolta a klíma.

Hazafelé már viszont mér 35-38 fok volt és a klíma sem tolt 18 foknál hidegebbet.

Álló helyzetben amikor már a víz is 100-at közelítette akkor meg 20-22 fok körülit fújt :icon7:

Link to comment
Megosztás:

Na, akkor le el van boronálva :) szerintem 8-9 között akkor mi is ott leszünk :) szép az a Kecskemét.... :rolleyes: igaz, hogy a Mocsok kiakadt, amikor egyszer a cifra palota előtt mentünk el, de én ezt nem realizáltam, és megkérdeztem, hogy mi ez a koktélvirslis förmedvény :hehe: húúú... milyen megvetéssel lettem leoltva, hogy ez a város nevezetessége :hehe:

Meg amikor az El Bandinál kértem egy hotdogot és elém tolt valami hatalmas adagot, én meg megkérdeztem, hogy "mekkora már ez????" és szegény csaj meg azt hitte, hogy kicsinek találom, azért néztem ilyen hülyén :hehe:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.