Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Az opc j astra szuper. Egy émény vele menni. gyönyörű elegáns és nagyon gyors. a futómű az opc beállításnál olyna kemény hogy kb 70 el tudsz a körforgalomba menni anélkül hogy megcsúszna.

Mint ha egy madzagon vezetnék. :evilgrin: Isteni játékszer csak sajna nem a Magyar utaktra. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ilyen komoly volt a sokk, hogy még mindig nem tudsz róla beszélni?? :D :D :D :D

igen ezt át kell gondolni, még most is ha rá gondolok , elmosolyodom :)

Tudom Johnny most erre azt fogja írni, hogy nem is olyan nagy szám mert tele van elektronikával és körbeautózza a Corsa-val :) de a hitetlenkedőknek csak azt javasolnám, üljenek bele egy ilyen 10 millios játékba és verjék oda 6500 felé és lefossák a bokájukat.

Link to comment
Megosztás:

igen ezt át kell gondolni, még most is ha rá gondolok , elmosolyodom :)

Tudom Johnny most erre azt fogja írni, hogy nem is olyan nagy szám mert tele van elektronikával és körbeautózza a Corsa-val :) de a hitetlenkedőknek csak azt javasolnám, üljenek bele egy ilyen 10 millios játékba és verjék oda 6500 felé és lefossák a bokájukat.

Inkább vettél egy kiselejtezett céges fehér H-t...szép! Az okmányirodában megint pezsgőt bontanak! :D

Egyébként köszönöm felni ügyben a segítséget! ;)

Édesapádnak pedig a jó módorát és segítőkészségét céges ügyben, majd én is fejben tartom ezt a finom úri verbalitást, amikor felhív valami miatt. :evilgrin:

Macinak pedig: néha elkérekzik a pillanat, amikor betellik az a bizonyos pohár!

Link to comment
Megosztás:

Akkor most mi a fakkom van? Nem akarsz velem már többé sörözni?

Mert ha ez, akkor jobb szeretem, ha elmondja az ember a baját, mintha neadj valami félreértés miatt magában tartja, és ezért valótlan sérelmének eredményeképpen duzzog magában. ;)

Én nem duzzogok, csak nem szeretem, ha feleslegesen osztják nekem az észt arról, hogy hogyan is éljem az életem. ;)

Másrészt a facebook-on nem kötelező mindenkit felvenni ismerősnek, én úgy tudom! :D

Ettől még a sör jöhet! :D

Link to comment
Megosztás:

igen ezt át kell gondolni, még most is ha rá gondolok , elmosolyodom :)

Tudom Johnny most erre azt fogja írni, hogy nem is olyan nagy szám mert tele van elektronikával és körbeautózza a Corsa-val :) de a hitetlenkedőknek csak azt javasolnám, üljenek bele egy ilyen 10 millios játékba és verjék oda 6500 felé és lefossák a bokájukat.

Sok tesztet olvastam róla különböző szakújságíróktól, mindenki az egekbe dicsérte.Bár a Megane RS még mindig előtte van állítólag.Mivel egyikkel sem mentem, így ezt nem tudhatom.Viszont a fogyasztása köszönő viszonyban sincs a gyárilag megadott adatokkal.Bár aki 10M-ért vesz jáccóskocsit, jó eséllyel nem foglalkozik ilyen "aprósággal"! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

félreértés ne essék még nem vettem meg de tárgyaltam róla és eddig biztató, bár havi 150 ezer a törlesztője :D

most csak a fehéret vettem meg. a piros meg meg volt :)

csak az okmányiroda ma nem dolgozik ezért holnap lesz forgalmi meg törzskönyv meg ami még kell. soproni emberünk intézi :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.