Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én inkább roppant emberközelinek nevezném, sallangok nélkül.A tulaj a szakács, végtelenül jó fej, le lehet ülni, csak nem szabad dél környékén menni, mert akkor meg sem lehet moccanni.Egy próbát megér sztem.Mondjuk mi már éppen 4X voltunk, és most sem utoljára. :wink:

Szóval akkor nem olyan anyucinak esti gyertyafényes meglepi, hanem kulturáltan funkcionálós?? Enni oszt menni....dógunkra?

Nem leszólni akartam ám az előbb!.... :oops:

Link to comment
Megosztás:

Szóval akkor nem olyan anyucinak esti gyertyafényes meglepi, hanem kulturáltan funkcionálós?? Enni oszt menni....dógunkra?

Nem leszólni akartam ám az előbb!.... :oops:

Tudom, és én is egy kicsit felületesen írtam le a "jellemzést".Egyébként igen.A klímás helységben teleevős, jóllakós,keveset fizetős, továbbmenős, aztán később visszajövős.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Van a Trabinak kabrio változata Tramp A neve 900ccm...etc!

ennek most legyen vége.

Tudom,hogy le van zárva,de csak most értem ide , csak azt akartam még hozzátenni,hogy volt még Alma Cabrio is ami trabiból készült és itt készitették nálunk Biharkeresztesen . Sokat Görögországba vittek belöle strandkocsinak,csak hamar befuccsolt a cég!

Link to comment
Megosztás:

050625_kisfaludytrabant_04_k.jpg cabrió version!

Ennek a képnek láttán... bizony zsenge friss jogosítványos korom jut eszembe... amikor biza... miután tetőre tettem egy trabit... valahogy hasonlóan nézett ki az is!!! :wink:

Az is cabrio lett! Kipattant a peremből a teteje! EGYBEN! :(

Link to comment
Megosztás:

Nagyon nincs is már olyan buli amit nekünk tartanának.

Sajnos meg kell állapítani kiöregedtünk....

A fiatalok nem röhögni, ti is lesztek ennyi idősek, ezt vegyétek fenyenyegetésnek.

Ááááááááááááá!!!!Vezérem!Csak a saját nevedben nyilatkozz! :lol: :lol: :lol: Nem szabad megszimatolniuk, hogy mi tényleg egy kicsit kiöregedtünk! :x :x :banghead: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Link to comment
Megosztás:

Milyen az a hely, és milyen árakkal?Átlagéletkor kb.??Csak azért kérdezem, mert jó lenne addig elmenni lazítani, amíg lehet. :roll:

Szerintem simán belefér az életkorod a társaságba...

Főleg, ha azt nézzük, hogy mi az optimális női kor egy ######ihoz... :(

De amúgy tényleg inkább 20-30 közöttiek vannak..., de vannak 30 fölöttiek is.

Más, HOLNAP (azaz Pénteken) 19:00 CP???? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.