Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Amúgy ahol a csavart írtam hogy eltört, az szépen bele is tört, még kérdés, hogy lehet kiszedni.

Hely nincs, hogy odaférjünk, motort kivenni?

csak egy megoldással fog kijönni a csavar, még hozzá úgy, hogy előtte kiemelődik a motor.Akkor hozzá lehet férni oldalról.Máshogy nem.Bár a képeket jobban elnézve lehet, hogy ki lehet eszelni, némi bontással.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem elég a tartókonzolt leszedni és kicserélni mivel a spanoló tört le róla, ehhez nem kell kiemelni a mocit. :devlish:

Vaterán már találtam, képek is vannak róla:

feszítő

Kérdés, a tartó csavar milyen mélyen tört bele.Ha csak a feje, az nem gáz.De ha jobban.......az viszont igen.

Link to comment
Megosztás:

Sikerült szerezni másik tartókonzolt? Ha leszedjük utána tényleg nem tudsz mozdulni vele ezért lenne jó egyből kicserélni, légkulcs is jól jönne. :lol:

X14XE-n nincs még egy helye a feszítőnek, ha csak klíma van pl? A főtengely ékszíjtárcsa észak-nyugati felénél van kb. A nyolc szelepeseknél van ott is, onnan jött az ötlet. Ideiglenesnek lehet jó lenne, de akkor szíjat kell cserélni hozzá. :devlish:

Itt egy kép, hogy mire gondolok: Kép. Igaz ez nyolc szelepes enyém motor, de hátha.

Link to comment
Megosztás:

X14XE-n nincs még egy helye a feszítőnek, ha csak klíma van pl? A főtengely ékszíjtárcsa észak-nyugati felénél van kb. A nyolc szelepeseknél van ott is, onnan jött az ötlet. Ideiglenesnek lehet jó lenne, de akkor szíjat kell cserélni hozzá. :devlish:

Itt egy kép, hogy mire gondolok: Kép. Igaz ez nyolc szelepes enyém motor, de hátha.

Nincs.Megnéztem.

Érdekes módon nekem az a fajta feszítőm van,amit linkeltél:

99291007.th.jpg

Pistinek az a része hiányzik,be is van burkolva,rálóg a vezérlés burkolata.

Link to comment
Megosztás:

Nincs.Megnéztem.

Érdekes módon nekem az a fajta feszítőm van,amit linkeltél:

Pistinek az a része hiányzik,be is van burkolva,rálóg a vezérlés burkolata.

Jóvan, csak egy "hátha" ötlet volt. :devlish:

Nekem meg olyan, ami Pistinek letörött. Mondjuk enyémen is ugyanott van a feszítés, ahol neki. Neki a 16 szelepesség miatt, nekem meg a klíma miatt. Ezek szerint nincs olyan lehetőség mint a 8 szelepeseknél, hogy felszereltségfüggő a feszítő helye is (3 hely van).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Tudna valaki olyan helyet mondani nekem, ahova el lehetne vinni a kocsit feltölteni a klímáját? 2001-es G Astráról van szó.

Érdemes lenne bekérdezni a Tormásihoz is.Mióta vissza estek az autóeladások,talán elfogadhatóbb áron is dolgoznak.Esetleg Ballószög....

Link to comment
Megosztás:

Füri, és Tomi közreműködésével lejött.

Már csak Kiskaszánál legyen ilyen és akkor oké.

A második képen középen látható (valamennyire) a beletört csavar.

%7Boption%7Dhttp://gallery.site.hu/d/13553493-2/P1000991.JPG[/]

%7Boption%7Dhttp://gallery.site.hu/d/13553496-2/P1000992.JPG[/]

%7Boption%7Dhttp://gallery.site.hu/d/13553499-2/P1000993.JPG[/]

Krovát vittem,

na mivel Fürinél maradt a telóm, így megyek én is vissza.

kell még valamilyen szerszám?

Satum nincs! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Daykiller!

C14SE-nél is több helye van a feszítőnek pl. ha klímakompresszort ki kell szednem elég visszaraknom középre a régi feszítőt és persze rövidebb hosszbordásszíj is kell hozzá.

Sajnos a 2 feszítőnek nem ugyanolyan a kialakítása ezért nem lehet csak simán átrakni a lentit. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Gepard!

Ha nem sikerül szerezni és reggel mindenféleképpen menni kellene a verdával (nem tudod másképp megoldani), akkor vissza kell rakni a tartókonzolt,

generátor gerjesztését kikötni, leszigetelni és 1-2 napot városban töltés nélkül is eltudsz menni, persze nem használod a rádiót, ventilátort, ablakfűtést stb. :devlish:

Bízzunk benne, hogy lesz Ferinél.

Link to comment
Megosztás:

Daykiller!

C14SE-nél is több helye van a feszítőnek pl. ha klímakompresszort ki kell szednem elég visszaraknom középre a régi feszítőt és persze rövidebb hosszbordásszíj is kell hozzá.

Sajnos a 2 feszítőnek nem ugyanolyan a kialakítása ezért nem lehet csak simán átrakni a lentit. :lol:

Nekem is vissza kell rakni középre a vez burkolatban található lyukba, ha klíma nélkül akarok közlekedni, de ha nem plug and play a szervó melletti hely a középsővel, akkor probléma van. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Daykiller!

A középen a vez.burkolatnál lévő feszítőnél alul egy síkban vannak a fülei (csavarhely), a lentinél meg közepén ezért nem rakható át.

Képeken jól látható az eltérés:

Középre való spanoló: http://www.kep.tar.hu/udi/50150762/16836603#2

Klímás tartókonzol spanoló: http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels..._168782177.html

Ahogy látom még magasabb is a középre való, mint a klímás. :devlish: Akkor ezt is szereznem kell. Köszi az infót! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.