Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Állok a kistacskónál az Izsáki úton kifelé a külső sávban a lámpánál.Előttem egy G Astra, a belső sávban pedig a g Astrás ember mellett egy VOLVO 850 GLT.Rajta utánfutó, az utánfutón egy betonkeverő.A hátsó lámpa valami egyedi módon gányolva, a festés lemattulva.Lassan zöldre vált a lámpa, mikor az előttem álló G-s mutatja a VOLVO-s embernek, hogy folyik valami az autójából.A VOLVO-s pedig elkezd lobogtatni egy 2.5L-es PET palackot, benne valószínűleg csapvízzel.

A konzekvenciákat vonja le mindenki maga.Így múlik el a világ dicsősége.

Volvo-850.jpg

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

hallottam olyat hogy lehet okositani az ecu-t sima programmodositassal hogy csokkenjen a fogyasztas es noljon a teljesitmeny,ez most kamu vagy valos?ha valos akkor ki tudja ezt megcsinalni?

megint azt javaslom, hogy beszélj az ország egyik legnagyobb opeles elektromos mágusával Bazsival és említsd meg neki a Gyuri nevet :) ő tudni fogja, ja meg hogy én mondtam.

Zánkán a hétvégén ő is ott lesz.

Link to comment
Megosztás:

megint azt javaslom, hogy beszélj az ország egyik legnagyobb opeles elektromos mágusával Bazsival és említsd meg neki a Gyuri nevet :) ő tudni fogja, ja meg hogy én mondtam.

Zánkán a hétvégén ő is ott lesz.

egyeb elerhetosegei vannak e mert en viszont nem leszek zankan :icon1: helyette sajnos huzom az igat :mean: :cry:

Link to comment
Megosztás:

Kasza Ferit ismerjük sokan a városba Csóka utcán van a bontója.Na végig jártunk sok mindent.Ac megint meg adta magát.Ülepítőt kipucoltuk Joeeval jeladót is kicseréltük hátha rossz(víz hőfokét persze)Aktív szénszűrő is ramaty állapotba volt remélem beáll a fogyasztás most már.Köszi mindenkinek Nagy Mocsoktól kis mocskon át Valkai Zsoltiig mindenkinek a segítséget.Megint be bizonyosodott hogy nélkületek nem sokra mennék örök hála :)

Link to comment
Megosztás:

Kasza Ferit ismerjük sokan a városba Csóka utcán van a bontója.Na végig jártunk sok mindent.Ac megint meg adta magát.Ülepítőt kipucoltuk Joeeval jeladót is kicseréltük hátha rossz(víz hőfokét persze)Aktív szénszűrő is ramaty állapotba volt remélem beáll a fogyasztás most már.Köszi mindenkinek Nagy Mocsoktól kis mocskon át Valkai Zsoltiig mindenkinek a segítséget.Megint be bizonyosodott hogy nélkületek nem sokra mennék örök hála :)

Igazán nincs mit. Majd írd meg hogy alakult a fogyasztás!

Link to comment
Megosztás:

olvastam nemreg a baonon hogy eloszeretettel szivogatjak kecskemeten le a tanokokat.enymet vajon le lehet szivni?

Nekem anno az "A" Vectrámat gond nélkül csapra verték.... Egyébként azt mondta ma a rendőrcsajszi (aki egyébként egy csodás nő volt), hogy előfordult már ilyen, de azért nem jellemző, vagy legalábbis nem tesznek az emberek feljelentést, még ha gyakori is. Én sem tettem volna, de ők maguk vették észre a rongálást és hivatalból kezdtek nyomozni az ügyemben, teljesen maguktól.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.