Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Kérdés, hogy az ő dobja volt-e már felszabályozva.

Ha nem, akkor még túlméretes pofával jó lehet.

A kérdés az, hogy az autómata állítója müxik-e még...

Ha nem akkor kézzel kell összelőni és próbálni.

A munkahengereket is ellenőrizni kellene.

Ez jó :D Autóelektronikásnak tanulók. tárcsafékhez jobban értenék, de dobféket még csak most csinálok először, és holnapra kész kell lennem, mert kellene.

Nem hiszem hogy volt e szabályozva :S de nem látok rajta ezen az oldalon nagy vállakat, hogy a másikon milyenek lesznek, mert ott már fémen fogott.

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem jó az önállító és volt olyan h nem is fogtak de meg se lehet érezni annyira jelentéktelen gyenge sz@r... bárcsak nem sajnálnák hátra a kisebb tárcsát..... wááááááá onnan tudom h szar volt h behúztam a kézit az elgurult a kocsi XD

Én helyre raktam őket, munkahenger csere, beállítás és igenis érezhető.

Link to comment
Megosztás:

Mondtam már ha ha ez lenne a felfogás akkor még mindig sátorba laknánk, tudom szervó is hülyeség meg felesleges súly 20 kiló.. na mindegy :D

Akkor meg ne nyafogj.

Dobjál alá tárcsaféket. :lol:

Meglehet a dobféket is án csinálni, csak meg kell hozzá venni a cuccokat és jól összerakni. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor meg ne nyafogj.

Dobjál alá tárcsaféket. :D

Meglehet a dobféket is ######án csinálni, csak meg kell hozzá venni a cuccokat és jól összerakni. :D

Ebbe teljes mértékbe igazad van, 1 zsír új dobfék annyira nem gáz amúgy. Sőt talán annyival jobb is, hogy hátul nem olyan erős mint a tárcsa és nem áll keresztbe a verda bár ezért szoktak kis tárcsát hátra tenni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.