Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Milyen adókról beszélsz egy le nem papírozott motorcserénél? :angry: Mi változik? Semmi!

egy 20ne corsa, meg nyakon veri a egyhatodat akármikor. :P

Hogy jön ide a korom?? :P Lehet több mindent letettem már az asztalra, mint ahány hasznos munkaóra van a kis kezedben. :P

Belőled a tapasztalat uralkodik? :P Az milyen??? :D

Most már nyugi lehet <_<

30-40évesen lehet többet tanultál már az élettől ;)

De ismétlem én is láttam már dolgokat. És itt a pont.

Link to comment
Megosztás:

Csak ha lesz egy baleset, adja isten hogy ne, a túl sok lóerő meg nyomaték miatt, ebbe a kis autóba, mivel nem bele tervezték, úgy meglehet szívni, minimum egy felfügesztett. Egyik ismerősőm is A corsába c20ne motorral járkált, stop táblánál nem állt meg az illető, ő meg bele, lett helyszini vizsgálat, rendőr látta hogy nem gyári motor van benne, és nem a szabálytalankodót, hanem a srácra verték a balhét, és ezzel a balesettel akár engem is megölhetsz, vagy bármelyik ártatlan embert!

Erre ilyenkor nem gondoltok, csak arra hogy húdejó. 2 éve van jogsim, levezettem 40e kmert és még hála istennek nem volt semmi koccanás se.

Link to comment
Megosztás:

Nem is idegesítem inkább magam rajtad ver téged a sors és még olyan béna is vagy h nem tudod kiárulni a cuccokat. Eleve égeted magad olyan hülyeségeket írsz itt és úgy néz ki nem csak én látom így. Sok szerencsét <_<

Minek ha egybe elviszi egy srác 250-be. A másik hogy szerdán elakarták vinni 230-ba egy pesti, aki gyorsulásra épitene ebből autót! De annyiba nem adtam oda. Minimum 250. Azt mondta még átgondolja :angry:

Link to comment
Megosztás:

Belehet fejezni a személyeskedést vagy folytassátok pü-ben.

Nem mondom 2x, akinek meg nem tetszik kiteszem innen a pitsába. <_<

Röhej ez a hangnem, meg azon vitatkozni mi és hogyan megy, kit hogyan hagy le.

Helyesírni meg úgylátom a mai fiatalokat nem tanították meg... :angry:

Egyrészről senki nem épített még 20NE corsát, nem ment vele, nem használta (kivéve Volu talán), de azért megy az okoskodás, hogy így megy úgy megy, ennyit fogyaszt.

Fingotok sincs micsoda szopás összerakni, szívni vele, alkatrészt vadászni hozzá stb. stb.

Szeretem, amikor olyanok vitáznak itt a fórumon, akiknek a legolajosabb keze akkor volt, mikor utántöltés közben véletlen ráömlött... :P

Tisztelet a kivételnek.

2006-os képek a Piroskáról: :P

IMG_0710_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_0706_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Esetleg nincs vki beszkennelve eredeti b corsa számlap ? (esetleg hőfok és üzemanyag is jó lenne) Tudom elég furcsa kérdés de hátha <_< eredeti méret és skálázás miatt kellene. Ismerősöm csinálni akar (persze ha jól sikerül akkor csináltatok én is vele) egyedi számlapot a kocsijába. Kicsit sokall tizenezret kiadni érte. Próba szerencse :angry:

Link to comment
Megosztás:

Esetleg nincs vki beszkennelve eredeti b corsa számlap ? (esetleg hőfok és üzemanyag is jó lenne) Tudom elég furcsa kérdés de hátha <_< eredeti méret és skálázás miatt kellene. Ismerősöm csinálni akar (persze ha jól sikerül akkor csináltatok én is vele) egyedi számlapot a kocsijába. Kicsit sokall tizenezret kiadni érte. Próba szerencse :angry:

Az nem csak 1 számlap, hanem plazma számlap, egy kicsit nehéz olyasmit megcsinálni, és ha jó helyen keresed kapsz 6-7e ft-ért is :P használtan is lehet találni :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.