Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Sziasztok !

Az autómban nem volt csomagtérvilágítás, de bontóból intéztem egyet. A kocsi annyira alap, hogy nem volt benne TID sem és szivargyújtó sem.

A kérdés az lenne, hogy létezik hogy az Opel olyan sóher hogy nincs kábel behúzva erre a célra, tehát nekem kell bekábeleznem végigbontva a kocsi belső részeit ? Vagy van egy kábel amire jelenleg nincs kötve semmi, és azt csak meg kell keresnem, vagy kapcsolási rajzon kisilabizálni honnan jöhet és mihez tartozik ...

Köszi előre is !

Hányas évjárat a masina?

Link to comment
Megosztás:

Videózni meg mindenki elfelejtett.

ha te erre kiváncsi lettél volna akár videó felvételen is,akkor csak gratulálni tudok neked...

amúgy terelve a témát, csütörtökön nem láttam egy calibrát sem, egy fehér csumpi jött a végén de azért hiányoltam a calikat...viszont annyi g coupe volt mintha ingyen osztogatták volna B)

Link to comment
Megosztás:

ha te erre kiváncsi lettél volna akár videó felvételen is,akkor csak gratulálni tudok neked...

amúgy terelve a témát, csütörtökön nem láttam egy calibrát sem, egy fehér csumpi jött a végén de azért hiányoltam a calikat...viszont annyi g coupe volt mintha ingyen osztogatták volna B)

calibrások nem járnak ki, mert ők calibrások... :D de tényleg. ők mennek a saját találkozójukra. régen asszem péntek/hősök, most nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

calibrások nem járnak ki, mert ők calibrások... B) de tényleg. ők mennek a saját találkozójukra. régen asszem péntek/hősök, most nem tudom.

ezt most nem mondod komolyan? külön kaszt a calibrások? na szép... mondjuk amennyit kijárok, végül is tök mindegy nekem :D

Link to comment
Megosztás:

pedig de. :D a korzások egy része is ilyen ám. :)

na ez a másik,hogy alig van corsa is, pár c corsa, b-ből egyet láttam és ennyi...de ha másképp nézzük akkor e csütörtöki lurdys tali meg az astrásoké ergo Ti is egy külön kaszt vagytok B) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.