Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

20-ért hozattam komplett ajtót olaszból annó, ha kell van hátsó szélvédőm kivágva,eladó,kicsipézé. :icon4:

Azért nem éri meg szarozni 5ért megvenni és 15ért ablakot átrakni, akkor veszek bármilyen ablakos szárnyast azt úgy is leakarom falazni majd. Nemsokára megindulnak majd a corsa bontások meg a gsik is 17-20 éves kocsik :D ez csak nekünk lesz jó aki már nem akarja eladni se szétszedni én megtartom mókás autónak míg el nem porlad.

Link to comment
Megosztás:

Azért nem éri meg szarozni 5ért megvenni és 15ért ablakot átrakni, akkor veszek bármilyen ablakos szárnyast azt úgy is leakarom falazni majd. Nemsokára megindulnak majd a corsa bontások meg a gsik is 17-20 éves kocsik :D ez csak nekünk lesz jó aki már nem akarja eladni se szétszedni én megtartom mókás autónak míg el nem porlad.

Ha lesz jó állapotú régi fajta lökösöd az lehet hogy érdekel.

Link to comment
Megosztás:

Ha lesz jó állapotú régi fajta lökösöd az lehet hogy érdekel.

Régi fajta lökösöm 100%, hogy lesz csak már nem emlékszek milyen állapotú annyira nem figyeltem meg :D Még ma ha haza hoztam jelzem ha jó. Aztán majd jöhetsz érte amikor szeretnél :icon4: A hátsó lökös meg az új fajta nem festett csak annak nincs meg a záró fedele asszem.

Apropó van elektromos tükör de az egyiknek elvan törve a külső része ott ahol ilyen hullámok vannak azt áttudom tenni sima nem elektromosba? Valakinek van erről tapasztalata? Mert azért egy jó elektromos tükör sose hátrány :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Régi fajta lökösöm 100%, hogy lesz csak már nem emlékszek milyen állapotú annyira nem figyeltem meg :D Még ma ha haza hoztam jelzem ha jó. Aztán majd jöhetsz érte amikor szeretnél :icon4: A hátsó lökös meg az új fajta nem festett csak annak nincs meg a záró fedele asszem.

Apropó van elektromos tükör de az egyiknek elvan törve a külső része ott ahol ilyen hullámok vannak azt áttudom tenni sima nem elektromosba? Valakinek van erről tapasztalata? Mert azért egy jó elektromos tükör sose hátrány :icon4:

Ha esetleg olyan az állapota akkor tudnál dobni egy pár képet ide? zoltanvarro@gmail.com

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

hmmm,ha lenne ennyi pénzem donor autóra...klíma, jó küszöbök,lökös,szép belső, elektromos tükör is stb...a többit meg kiárulnám és én is bontós nepperré válnék ;)

Nem olyan drágák a donor autók :D fillérekért dobálják őket :icon4: Egy jó GSI beneveznék én is amúgy :icon4: Bár ha neki áll az ember akkor jobbat csinál mint egy GSI futómű fék és motorikusan, szerintem a GSI első lökös se nagy szám szép szép de most van benne 1 ködlámpa meg elől másmilyen a jel kb. Mondjuk 1-2 tuning szarnál jobb de láttam már szebb lököst. A koptató pl egyáltalán nem tetszik nekem. Viszont a GSI küszöb és hátsó szárny nagyon profi legszebbek ;)

Link to comment
Megosztás:

Elől motor tér jobb oldalon állítasz a bowdenen ha már nem ér semmit akkor kuplung csere: ) akkor puha lesz és jó helyen fog fogni :D

Igen. És merre állítsak? Rövidebre, vagy hosszabra? Valamint technikailag, hogyan tudom állítani? Mert most eléggé fent fog. 1 éve vettem, és nem tudom milyennek kellene lennie.

Link to comment
Megosztás:

bár ezt a stílust annyira nem szeretem,de c20ne és az ülések...mindent visz :icon4:

http://mobile24.hu/index.php?pid=details&a...alled_from=list

Jé ez is 1.2-es! :icon4:

Németeknél jót vidulnak a közlekedők is,hogy mennyire jól lép az 1.2 szerintem. Itthon ebben az 1milló irigy ember országában, majd besz*rnak meg mutogatnak meg majd az árokba mennek,mert az 1.2-es corsa jobban megy,mint az övék. :D

Link to comment
Megosztás:

Jé ez is 1.2-es! :icon4:

Németeknél jót vidulnak a közlekedők is,hogy mennyire jól lép az 1.2 szerintem. Itthon ebben az 1milló irigy ember országában, majd besz*rnak meg mutogatnak meg majd az árokba mennek,mert az 1.2-es corsa jobban megy,mint az övék. :D

neked asszem komoly bajok vannak a fejedben :icon4:

Link to comment
Megosztás:

neked asszem komoly bajok vannak a fejedben :D

Svejk a derék katonát olvastad? :icon4: Neki is komoly bajok voltak a fejében,de azért mégsem. :icon4:

Egy eset a sok közül: Megy előttem a sor, egy g astra 1.7turbótraktor mögött jöttem, kikerültünk egy szétpakolt utánfutós lomis zsigát. Astrás elkezdte nyomni,hogy alig láttam valamit a koromtól,nehogy bemenjek elé, én meg harmadikban szépen kikerültem és bejöttem elé egy akkora helyre,hogy még egy anyahajó is befért volna(vagy 4 autónyi távolság),erre dudált,villogott,mutogatott. Nem tudta feldolgozni.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Svejk a derék katonát olvastad? :D Neki is komoly bajok voltak a fejében,de azért mégsem. :icon4:

Egy eset a sok közül: Megy előttem a sor, egy g astra 1.7turbótraktor mögött jöttem, kikerültünk egy szétpakolt utánfutós lomis zsigát. Astrás elkezdte nyomni,hogy alig láttam valamit a koromtól,nehogy bemenjek elé, én meg harmadikban szépen kikerültem és bejöttem elé egy akkora helyre,hogy még egy anyahajó is befért volna(vagy 4 autónyi távolság),erre dudált,villogott,mutogatott. Nem tudta feldolgozni.... :icon4:

ezt azért csodálom benned,és nem adod fel és mindig meg tudod magyarázni hogy mennyire megy az az 1,2es corsa ;)

Link to comment
Megosztás:

Bent a hátsó lampinyon képek hamarosan :icon4: de inkább este ;)

Tegnap a roki kondit akartuk berakni, mikor veszem ki a mélyláda mellől a rekeszt ami ottvolt, piff két RCA úgy tört bele mint a szél ;)

Azért az nem egyszerű :D Megnéztem volna ;) De azt nemértem ,hogyan tört bele? Vagy kiszakítottad a rekeszt mint állat ;)

A lámpát, hogy sikerült a helyére tenni? Szereztél hosszabb csavart vagy vmi okosság :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Azért az nem egyszerű :D Megnéztem volna ;) De azt nemértem ,hogyan tört bele? Vagy kiszakítottad a rekeszt mint állat :icon4:

A lámpát, hogy sikerült a helyére tenni? Szereztél hosszabb csavart vagy vmi okosság :icon4:

Az 5ös lyuk kapott egy m8-as menetet. vágtam csavart hosszabbat és boldogság lett ;)

Igaz az a lámpa nem ért volna 10-13.000nél többet is biztos ritka egyszerü konstrukció gyenge anyagminőség...gyári jobb

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.